Plus wprowadza nowe stawki abonamentów. Jeden detal szczególnie przyciąga uwagę

Plus wprowadza jednolite stawki we wszystkich abonamentach - tych komórkowych, i tych internetowych
Plus wprowadza jednolite stawki we wszystkich abonamentach - tych komórkowych, i tych internetowych Fot. 123rf.com / Kittipan Damrongmaneerat
Przedłużenie abonamentu czy zwarcie umowy na komórkę teoretycznie bywa bezproblemowe. W praktyce, porównywanie stawek zapisanych drobnym druczkiem w mikroskopijnych okienkach tabelek wymaga, może nie nadludzkiego wysiłku, ale jednak sporej dozy uważności. Plus udowodnił, że można prościej i ujednolicił tabele opłat w ramach wszystkich swoich usług.

30, 40, 50 i 70 - to progi cenowe, jakie od 14 lutego zaczną obowiązywać we wszystkich taryfach Plusa - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

– Nowa oferta Plusa to przede wszystkim proste taryfy oraz elastyczność. Wprowadzamy spójne zasady, a jednocześnie pozwalamy elastycznie tworzyć ostateczny kształt oferty, z której będzie korzystał klient. W ofertach głosowych głównym wyróżnikiem są wszystkie usługi bez limitu i Internet w każdym abonamencie, a do tego dajemy jeszcze możliwość dobrania kolejnej karty 50% taniej – mówi Justyna Kulka, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej w Plusie i Cyfrowym Polsacie.Klienci indywidualni w ramach abonamentu dowolnej wysokości mogą rozmawiać i esemesować bez limitu. Darmowy internet w pakiecie dostaną ci, którzy zdecydują się na najniższy próg cenowy. Pozostali mają do dyspozycji odpowiednio 2 lub 4 GB limitu z możliwością rozszerzenia pakietu i dostosowania go do swoich potrzeb.

Każdy abonamentowy klient Plusa ma również możliwość dobrania trzech dodatkowych kart SIM. Opłata za każdą z nich to 50 proc. stawki podstawowej.

W MIXie progi cenowe są identyczne, a możliwość wyboru smartfona za złotówkę sprawia, że taryfa ta coraz bardziej zbliża się pod względem atrakcyjności do abonamentu. Przykładowo, w opcji Mix 50 użytkownik otrzymuje telefon, rozmawia i esemesuje bez bez limitu do wszystkich oraz ma do wykorzystania 6 GB internetu.

Oferta dla firm wygląda analogicznie, ale jak to z przymiotnikiem netto bywa - atrakcyjniej: większe pakiety Internetu oraz połączenia międzynarodowe dostępne są już w abonamencie 40 zł netto. W przypadku wyboru abonamentu w wysokości 30 zł lub 40 zł klient na trzy miesiące otrzymuje pakiet internetowy z wyższej taryfy, a następnie decyduje, jaki limit będzie co miesiąc opłacał.

Unifikacja w Plusie objęła również ofertę internetu mobilnego. Stawki dla klientów indywidualnych to 30 zł - 30 GB, 40 zł - 45 GB, 50 - 60 GB i 70 - 100 GB zł przy czym od abonamentu 40 zł w cenie dostępna jest usługa LTE bez końca. Dla firm analogicznie, z tym że w wersji netto, a usługa LTE bez końca dostępna jest już od pakietu w wysokości 30 zł netto.
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...