To istny chaos. Nie ma prądu, metro stoi, sparaliżowało niemal pół Warszawy

Poważna awaria prądu w Warszawie.
Poważna awaria prądu w Warszawie. Fot. Dariusz Borowicz / Agencja Gazeta
Na warszawskim Mokotowie doszło do wielkiej awarii. Prądu nie ma w jednym z największych centrów handlowych w mieście – Galerii Mokotów i całym biurowym zagłębiu na Służewcu.

Nie są jeszcze znane przyczyny awarii. Jak czytamy w portalu „naszemiasto.pl”, informację o awarii potwierdził Jakub Zajdel z biura prasowego spółki energetycznej Innogy. - Padły trzy Rozdzielcze Punkty Zasilania. Jeden na ul. Cybernetyki (awaria została usunięta), na dwóch pozostałych pogotowie energetyczne przystąpiło do usuwania usterki. Może to potrwać ponad godzinę - powiedział Zajdel.

Z naszych informacji wynika, że awaria dotknęła również dolnego Mokotowa, gdzie nie ma prądu w budynkach przy ul. Sobieskiego.

Z informacji dostarczonych przez miasto wiadomo, że warszawskie metro nie kursuje na odcinku Wilanowska-Kabaty. W wielu miejscach dzielnicy nie działa również sygnalizacja świetlna.
Przewidywany czas awarii to około 2 godzin.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.