To będzie nowy kierunek wakacyjny Polaków. Tanie linie lotnicze uruchamiają nowe połączenie

Ukraińskie linie lotnicze Yanair uruchamiają nowe połączenie z Polską
Ukraińskie linie lotnicze Yanair uruchamiają nowe połączenie z Polską Foto: Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Dwie i pół godziny podróży i lądujesz nad ciepłym morzem, piękną plażą i w mieście pełnym zabytkowej architektury. Za podróż w obie strony płacisz tyle, co za podroż pociągiem z Krakowa do Gdańska i z powrotem.

Już niedługo będzie to możliwe. Ukraińskie linie lotnicze Yanair uruchamiają nowe połączenie z Polską. Od 22 maja startują regularne rejsy na trasie Kraków – Odessa.

Początkowo loty na oddalone tylko 7 km od centrum ukraińskiego miasta będą się odbywały we wtorki i piątki. Od 15 lipca do 16 września Yanair będzie kursował także w niedziele. Dzięki temu będzie można łatwo wyrwać się nawet na szybki, tygodniowy urlop.

Yanair zapowiada, że ceny lotów będą bardzo przystępne. Stawka za podróż w obie strony wynosi od 450 zł w górę. Za jeden bilet w promocji trzeba zapłacić od 1800 do 2100 hrywien. Kurs ukraińskiej waluty to ok. 12 groszy.

Linie Yanair powstały już 6 lat temu, mają kilka samolotów (Boeingi, Airbusy i Saaby). Do tej pory obsługiwały trasy na wschód. Regularnie latają z Kijowa do Tbilisi, Batumi i Tel Awiwu.
Trwa ładowanie komentarzy...