Koniec z jeżdżeniem po kraju i szukaniem dilerów. Zrobią to za ciebie, za darmo

Motonegocjator to start-up, który chce ułatwić znalezienie nowego samochodu, prosto od dilera
Motonegocjator to start-up, który chce ułatwić znalezienie nowego samochodu, prosto od dilera Foto: Agnieszka Sadowska / Agencja Gazeta
Na rynku debiutuje nowa firma pomagająca w kupnie samochodu. Skupia się na nowych autach, wprost od dilerów. Ich ceny znacznie się od siebie różnią – warszawski start-up chce pomóc w znalezieniu najlepszej oferty.

Nowa usługa nosi nazwę Motonegocjator.pl. Świadcząca ją firma nie jest pośrednikiem w sprzedaży, zadaniem start-upu jest zebranie ofert od dilerów samochodów.

Najlepsze oferty sprzedaży samochodów
Jak to działa? Zaczynamy od skonfigurowania wymarzonego samochodu, możemy zrobić to na stronach producentów aut. Następnie link albo plik z opisem auta wysyłamy przez formularz do przedstawicieli Motonegocjatora. Ci z kolei przekazują go do współpracujących z serwisem dilerów samochodów i w ciągu 4 dni wracają z uzyskanymi od nich ofertami.

Klient oszczędza przede wszystkim czas i pieniądze. Każdy diler może stosować własny system rabatów, więc znalezienie najlepszej oferty w dużym mieście czy jego okolicach może być bardzo trudne i czasochłonne. Tu większość roboty zrobi za nas pośrednik, czyli Motonegocjator.

Porady za darmo
Serwis nie pobiera pieniędzy od użytkowników, w przyszłości ma zamiar wprowadzić opłaty dla współpracujących z nim dilerów. Nie pośredniczy też w zawieraniu umowy – jedynie doradza. Pieniądze płacimy dopiero przy odbiorze samochodu, o ile oczywiście zdecydujemy się go kupić.


Obecnie start-up pracuje nad poszerzeniem oferty, czyli zaproszeniem do współpracy jak największej liczby dilerów różnych marek motoryzacyjnych.
Trwa ładowanie komentarzy...