Prawdopodobnie najdroższe ziemniaki świata u Anny Lewandowskiej. Ceny w jej sklepie zwalają z nóg

Anna Lewandowska w swoim sklepie "Foods by Ann" sprzedaje najdroższe ziemniaki na świecie.
Anna Lewandowska w swoim sklepie "Foods by Ann" sprzedaje najdroższe ziemniaki na świecie. Fot. Malgorzata Kujawka / Agencja Gazeta
W sklepie Anny Lewandowskiej „Foods by Ann” można kupić wiele produktów pochodzenia naturalnego. Jak na naturalne przystało, są one droższe niż podobne produkty z supermarketu. Jednak cena jednego dosłownie może zwalić z nóg.

O tym, że żywność pochodzenia naturalnego jest droższa od tej „pędzonej” chemią wiedzą wszyscy. Nie powinna więc chyba nikogo dziwić cena przekąski oferowanej przez Annę Lewandowską, znaną fit-blogerkę, a prywatnie żonę jednego z najlepszych polskich piłkarzy – Roberta Lewandowskiego.

Zdrowa przekąska od Anny Lewandowskiej
Jako pierwszy o astronomicznej cenie chipsów w sklepie Anny Lewandowskiej poinformował serwis "Vogule Poland". Również postanowiliśmy przyjrzeć się tym przysmakom. Ciężko opisać, jakie uczucia towarzyszyły nam w redakcji, kiedy na stronie „Foods by Ann” ujrzeliśmy przekąskę z ziemniaków. Oczywiście w pełni naturalną i z naturalnymi przyprawami. Dostępne są dwie wersje: „ZIEMNIAK pomidor & chilli” oraz „ZIEMNIAK wędzona papryka & cebula” (w obu przypadkach zostawiliśmy pisownię oryginalną).

Obie przekąski, jak przystało na produkt ekologiczny, nie mają żadnych „sztuczności” w składzie. Za dowód może służyć opis składu produktu. Wybraliśmy pierwszą wersję: ziemniak, pomidor suszony, sól morska, cukier, ekstrakt drożdżowy suszony, suszony koncentrat pomidora, papryka słodka suszona, śmietanka w proszku, suszony sok cebuli, suszony sok czosnku, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, chilli, oregano suszone, suszony ekstrakt bazylii, aromaty naturalne, suszony ekstrakt pieprzu czarnego.


Najdroższe ziemniaki świata
Chipsy na oficjalnej stronie sklepu „Foods by Ann” kosztują 4,29 zł. Do tego momentu wszystko wygląda nie najgorzej. Jednak chwilę potem spojrzeliśmy na gramaturę opakowania. Ta w połączeniu z ceną wprawia w osłupienie. W paczce znajduje się 18 gramów produktu.

Chipsy ziemniaczane w ogóle nie są tanie, przeważnie za 100-150 gramów produktu trzeba zapłacić 2-5 zł, co powoduje, że ich kilogram to wydatek rzędu 20-40 złotych. Jednak powiedzieć o chipsach od Lewandowskiej, że są drogie, to jak nie powiedzieć niczego. Kilogram tych chipsów to wydatek prawie 240 złotych.

Tak drogich ziemniaków, z których pochodzą przekąski w tym sklepie, chyba jeszcze nikt nigdy nie widział.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.