Duża sieć spożywcza stawia na zakupy przyszłości. Teraz zamówione produkty odbierzesz w coolomacie

Podwarszawski Auchan ustawia pierwszy testowy coolomat.
Podwarszawski Auchan ustawia pierwszy testowy coolomat. Fot. Michal Walczak / Agencja Gazeta
Auchan testuje nowe rozwiązania. Pierwszy coolomat stanął w podwarszawskim Piasecznie. Klienci mogą odbierać zamówione towary w dowolnej chwili. Jeżeli rozwiązanie się sprawdzi, pojawią się kolejne coolomaty.

Zakupy przez internet stają się coraz bardziej popularne. Próbują z tego skorzystać również spożywcze sieci handlowe. O ile niektóre dopiero powoli wkraczają na rynek e-zakupów, to inne, które są na nim od dawna, starają się usprawnić ten rodzaj świadczonych usług.

Jak informowaliśmy niedawno, swój pierwszy coolomat uruchomiła również sieć Carrefour. Mieści się on przy najnowszym supermarkecie sieci w warszawskim centrum handlowym Promenada. Zamówione w supermarkecie zakupy można odebrać w stojącym na zewnątrz automacie, który przypomina znane nam już paczkomaty.

Auchan testuje coolomaty
Teraz w rynek coolomatów celuje również Auchan. Pierwszy automat tego typu ustawił koło swojego sklepu w podwarszawskim Piasecznie. To ukłon w stronę klientów, którzy chcą zrobić zakupy przez internet, ale nie chcą czekać na dostawę w domu. Coolomat pozwoli im na odebranie zamówionych produktów w wolnej chwili.
Dodatkową jego zaletą jest z pewnością to, że w przeciwieństwie do dostaw pod wskazany adres, za dostawę zakupów do coolomatu nie ma dodatkowej opłaty.
Trwa ładowanie komentarzy...