Dziś rusza nowa promocja Biedronki. Dzięki niej poczujesz się jak na wakacjach

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki znalazły się produkty i dania kuchni śródziemnomorskiej.
W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki znalazły się produkty i dania kuchni śródziemnomorskiej. Fot. Anna Jarecka / Agencja Gazeta
Nowa akcja promocyjna nazywa się „Codziennie odkrywaj nowe smaki. Kuchnia Śródziemnomorska”. W ofercie znalazły się dania kuchni z sześciu południowoeuropejskich krain. Zamieszczone w gazetce promocyjnej przepisy przydadzą się początkującym kucharzom.

Biedronka przyzwyczaiła nas już do wielu promocji, dzięki którym można kupić wiele produktów, nie tylko kulinarnych, w atrakcyjnych cenach. W poprzednich dużych akcjach organizowanych przez sieć oferowane były między innymi telefony Xiaomi i rowery. Tym razem, w ramach wiosennej promocji, w sklepach będzie można nabyć produkty i gotowe dania gotowe pochodzące z Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Portugalii oraz Włoch. Wśród nich klienci znajdą zarówno znane marki, jak i marki własne sieci.

Z ciekawych pozycji warto wymienić choćby ośmiornicę gotowaną marki Marinero w cenie 24,90 zł za opakowanie 200g.

Kuchnia śródziemnomorska dla każdego

- Dieta mieszkańców strefy śródziemnomorskiej jest znana i lubiana na całym świecie, także przez polskich konsumentów. To, co nam, Polakom, jest w tej kuchni tak bliskie, to także gościnność i wspólna celebracja czasu z bliskimi przy rodzinnym stole. Włączmy więc w naszą dietę więcej warzyw i owoców, ryb, oliwę z oliwek i jedzmy lżej, ale wciąż z największą przyjemnością i w gronie najbliższych – zachęca Anna Górska, kupiec z Jeronimo Martins Polska odpowiedzialny za ofertę śródziemnomorską.Poza szeroką ofertą makaronów, sosów, oliwy, jak również piwa i słodyczy pochodzących z południa Europy, w gazetce promocyjnej Biedronki znajdziemy przepisy na różne dania z tradycyjnych kuchni regionalnych. Dzięki temu klientom z pewnością łatwiej będzie dokonać wyboru podczas zakupów i dostosować go do własnych potrzeb i fascynacji kulinarnych. Będzie je można znaleźć również na specjalnie przygotowanej dla klientów stronie internetowej, dedykowanej kuchni śródziemnomorskiej. W celu uzupełnienia oferty w niższych niż zazwyczaj cenach oferowane będą również produkty z podstawowej oferty.

Jak dowiadujemy się z gazetki promocyjnej, część z produktów dostępnych w obecnej promocji na stałe zagości w ofercie Biedronki.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.