Wiosna. Gigant rynku wietrzy magazyny i wyprzedaje flagowego smartfona w dobrej cenie

Samsung Galaxy S7.
Samsung Galaxy S7. Fot. YouTube / PrntScr
1600 złotych – czyli kilkaset złotych mniej niż dotychczas – zapłacą klienci, którzy skuszą się na promocję telefonu Samsung Galaxy S7, jaką firma ogłosiła w drugiej połowie kwietnia. Promocja zaczyna się dzisiaj i ma potrwać do 29 kwietnia.

Choć od wprowadzenia na rynek Galaxy S7 upłynęły już dobre dwa lata, flagowy telefon koreańskiego producenta wciąż uchodzi za jedno z najlepszych tego typu urządzeń na sklepowych półkach. Od 13 do 29 kwietnia telefon w sieci autoryzowanych sprzedawców ma być dostępny za 1600 złotych. Wcześniej jego cena wahała się w okolicach 1800-2000 złotych.

– Galaxy S7 nadal posiada podzespoły, które pozwalają mu działać niezwykle płynnie, zarówno na poziomie oprogramowania, jak i trójwymiarowych gier – ocenia portal conowego.pl. Zdaniem ekspertów rynku, smartfon wciąż trzyma poziom pod względem możliwości aparatów fotograficznych, jest wodoodporny i wyposażony w ekran chroniony szkłem Gorilla Glass 4.

Na minus można zaliczyć system – Galaxy S7 jest wyposażony w Androida 7.0 i wersji 8.0 już nie dostanie. – Czas pracy na baterii również nie jest fenomenalny – ocenia powściągliwie autor portalu conowego.pl.
Trwa ładowanie komentarzy...