Xiaomi otwiera salon w Warszawie. Nowe promocje co trzy godziny i prezenty dla fanów

Xiaomi otwiera sklep w Warszawie. Na klientów czekają promocje
Xiaomi otwiera sklep w Warszawie. Na klientów czekają promocje 123rf.com / gutaper / zdjęcie seryjne
Autoryzowany salon Xiaomi nareszcie w stolicy - wielkie otwarcie w najbliższą sobotę w Arkadii. Na osoby odwiedzające sklep w dniu premiery czekają smakowite okazje. Co więcej, fani marki spoza Warszawy także mają szansę załapać się na niezłe promocje w e-sklepie.

Przeżycia, jakie towarzyszyły marcowemu otwarciu sklepu Xiaomi w Krakowie, były, łagodnie ujmując, traumatyczne. Na otwarciu salonu zgromadził się tłum fanów marki i łowców okazji, wśród których nie brakowało prawdziwych desperatów. Jeden spał nawet w toalecie przed wejściem, aby móc jako pierwszy kupić ukochany sprzęt. Promocyjne ceny były 10-krotnie niższe od normalnych i to wystarczyło, by kultura dziesiątek dorosłych ludzi gdzieś uciekła na kilka godzin.

Jak upolować promocję
W trosce o bezpieczeństwo i komfort klientów organizatorzy zadbali, by podczas oficjalnego otwarcia autoryzowanego salonu Xiaomi w Arkadii w przyszłą sobotę, 12 maja, promocje były dostępne również przez internet. Zamiast oferować produkty w atrakcyjnych cenach, ale w symbolicznej ilości, operator sklepu planuje regularnie wprowadzać promocje na popularne urządzenia oraz kontynuować tradycję weekendowych wyprzedaży błyskawicznych w e-sklepie Mi-home.pl, pisze Antyradio.pl. W dniu otwarcia, specjalnie dla miłośników marki spoza Warszawy, od 10:00 co trzy godziny będą startować oferty wyprzedaży błyskawicznych. Łącznie daje to pięć wyprzedaży błyskawicznych: o godz. 10, 13, 16, 19 i 22.

Klienci stacjonarni dostaną jeszcze więcej - każdy, kto w dniu premiery dokona zakupu w MiStore w Arkadii, otrzyma pamiątkową koszulkę z nadrukiem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Na kupujących będzie również czekał popularny Xiaomi Redmi 4X dostępny za 599 zł.


Nowy sklep Xiaomi będzie specjalnie dedykowanym i tym razem prawdziwym salonem z produktami chińskiego producenta, a nie wyspą MiZone na korytarzu w supermarkecie, jaka pojawiła się w czerwcu 2017 roku w Arkadii. Od soboty fani marki będą mieli szansę w pełni doświadczyć magii zakupu w autoryzowanym salonie, zamiast polować na kolejną promocję smartfonów Xiaomi w Biedronce.
Trwa ładowanie komentarzy...