Pułapka etatu - nigdy nie zarobisz tyle, by móc zrezygnować. Michał Szafrański wskazuje inną drogę

Michał Szafrański, autor bloga jakoszczedzacpieniadze.pl. Gdy ten człowiek pojawia się na jakiejś konferencji, tłum natychmiast gęstnieje. Potem część osób za nim pędzi. Chce porozmawiać choć przez chwilę. Usłyszeć złotą radę. Nic dziwnego, skoro stał się milionerem dzięki oszczędzaniu i przejrzystości. Każdy by tak chciał. I niektórzy mogą.

Michał Szafrański, autor książek i bloga jakoszczedzacpieniadze.pl to jeden z najbardziej rozchwytywanych ekspertów finansowych w tym kraju. Pozytywny, uśmiechnięty, mówi wprost, bez owijania w bawełnę. Obecnie biega z jednego spotkania autorskiego na drugie, bo niedawno wydał nową książkę - “Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga”. To w zasadzie rozbita na atomy historia jego finansowego sukcesu.

Ale nie zawsze było łatwo i wesoło
. Bywało potwornie trudno, zwłaszcza po poważnym złamaniu obu nóg. A jednak Szafrański się uparł, nie tylko wrócił do sprawności fizycznej, ale i przebiegł maraton. Tą i wieloma innymi historiami podzielił się w studio INNPoland.pl na tegorocznej edycji infoShare.
Trwa ładowanie komentarzy...