Biedronka rozdaje pieniądze za gole w meczu z Kolumbią. Liczona będzie każda bramka Polaków

Biedronka płaci 5 zł za każdego gola, jakiego polska reprezentacja strzeli Kolumbii
Biedronka płaci 5 zł za każdego gola, jakiego polska reprezentacja strzeli Kolumbii Mieczyslaw Michalak / Agencja Gazeta; Kuba Atys/Agencja Gazeta
Biedronka postanowiła podgrzać nieco emocje przed decydującym o wyjściu z grupy H spotkaniem z Kolumbią. Za każdą bramkę zdobytą przez biało-czerwonych w tym spotkaniu, dyskont dorzuci się swoim klientom 5 zł do zakupów.

Mecz Polska - Kolumbia
Od początku mistrzostw świata w piłce nożnej Biedronka intensywnie reklamuje promocje związane z mundialem. Wcześniej sieć rozdawała bilety do Narodowej Strefy Kibica z 50 proc. rabatem za zrobienie zakupów o wartości co najmniej 50 zł. Teraz Portugalczycy uderzyli w emocje związane bezpośrednio ze starciem z Kolumbią. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca i odpowie na pytanie, czy Polacy zachowają szanse na wyjście z grupy H.

W jaki sposób skorzystać z nowej promocji? Do 24 czerwca należy zrobić zakupy o wartości co najmniej 49 złotych. Podczas wizyty przy kasie dostaniemy bon w wysokości 5 zł, który będzie można wykorzystać do 2 lipca. To jednak kwota bazowa. Za każdą bramkę strzeloną przez Roberta Lewandowskiego i spółkę klienci Biedronki dostaną dodatkowe 5 zł. Jeżeli podopieczni Nawałki się w tym meczu rozstrzelają i trafią rywala, dajmy na to, trzykrotnie, wzbogacimy się więc o 15 zł, a wartość bonu osiągnie 20 zł.

Jak zwykle w przypadku promocji – i tu jest jednak jeden haczyk. Sieć informuje, że bon będzie można spieniężyć dopiero przy zakupach za minimum 99 zł.
Trwa ładowanie komentarzy...