Nietypowe warunki pracy dodatkowej w Lidlu. "Pomoże podreperować domowy budżet"

Lidl opublikował nowe oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin
Lidl opublikował nowe oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta
Praca dodatkowa. To, że wielkie dyskonty spożywcze oferują pracę na niepełny etat, nowością nie jest. Jednak Lidl postanowił przedstawić ją w nowym świetle. Sieć oferuje pracę na 20, 30 czy 40 proc. etatu i przedstawia ją jako wspaniały sposób na podreperowanie domowego budżetu.

Wymiar etatu 20% lub 30% lub 40%
Nowe propozycje zatrudnienia Lidl nazywa „pracą dodatkową”, jak informuje portal Wp.pl. Sieć prezentuje niepełny wymiar pracy jako zaletę, która ma zachęcić do zatrudnienia właśnie u nich. W całym kraju pojawiło się ponad 150 takich ofert.

Jak pisaliśmy w INN:Poland, od początku roku trwa licytacja pomiędzy Lidlem a Biedronką na wysokość wynagrodzeń dla pracowników, w tym kasjerów. W styczniu roku pensje podniosła Biedronka, kilka tygodni później na taki krok zdecydował się Lidl. Podniesienie atrakcyjności zatrudnienia na część etatu w Lidlu może być kolejnym etapem walki o pracownika.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.