Wiemy, ile The Rolling Stones zarobili za koncert w Warszawie. Gigantyczne honorarium gwiazd rocka

The Rolling Stones wystąpili w Warszawie 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym
The Rolling Stones wystąpili w Warszawie 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
The Rolling Stones - zarobki. Bycie gwiazdą rocka się opłaca. Szczególnie gdy wraz z talentem muzycznym idzie w parze smykałka do interesów. Udowodnił to w niedzielę kultowy zespół The Rolling Stones. Za koncert w Warszawie artyści otrzymali honorarium w wysokości 5,5 mln dol., jak donosi „Rzeczpospolita”.

Jak podkreśla dziennik, członkowie legendarnego zespołu to nie tylko wielcy artyści - to również świetnie zarabiający biznesmeni.

Najlepsze miejsca na koncercie kosztowały prawie 2 tys. zł, choć krążyły też plotki o biletach po 14 tys. zł, które oferowały możliwość spotkania ze Stonesami.

The Rolling Stones - ile dostali za koncert?
Wysokością swojej gaży pokonali dużo młodszych artystów, którzy wystąpili w zeszły weekend podczas Open’era 2018. Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu byli m. in. Depeche Mode oraz Bruno Mars. Kwota 5,5 mln dol., czyli ponad 20 milionów złotych, którą zgarnęło The Rolling Stones, robi wielkie wrażenie.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.