Dziś ruszają promocje w Rossmannie. Sprawdź, co możesz dostać gratis

Dziś rusza promocja Rossmann 2+2. Jakie obejmie produkty?
Dziś rusza promocja Rossmann 2+2. Jakie obejmie produkty? fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta
Promocja 2+2 w Rossmannie. Przy zakupie dwóch produktów w ramach akcji „Spakuj ochronę na lato”, dwa kolejne otrzymasz gratis. Promocja zaczyna się we wtorek 10 lipca i potrwa do czwartku 19 lipca 2018 r.

Jak sugeruje nazwa akcji „Spakuj ochronę na lato”, w najnowszej promocji Rossmann 2+2 będzie można nabyć produkty, które na pewno przydadzą się w wakacyjnej walizce. Promocja obejmie zatem kremy do opalania, po opalaniu, środki odstraszające owady oraz kosmetyczki.

Promocja Rossmann 2+2: jakie warunki?
Osoba, która skorzysta z oferty przy zakupie czterech różnych artykułów objętych promocją, otrzyma za darmo dwa najtańsze. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest bycie uczestnikiem Klubu Rossmann. Co więcej, klubowicz z promocji może skorzystać tylko raz, kupując tylko jeden zestaw produktów.

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej znajdziecie na stronie drogerii.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.