Biedronka otwiera własny outlet. Daje rabaty do 80 proc.

Biedronka otwiera w Poznaniu outlet z przecenionymi nawet o 80 proc. towarami
Biedronka otwiera w Poznaniu outlet z przecenionymi nawet o 80 proc. towarami Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Biedronka w Poznaniu. Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z niesprzedanymi towarami z Biedronki? Mamy odpowiedź: trafiają do outletu, gdzie można je kupić nawet o 80 proc. taniej. Pierwszy taki supertani sklep Biedronki na dniach otwiera się w Poznaniu. Klienci znajdą tam m.in. sprzęt RTV i AGD, artykuły z kategorii dom i ogród oraz chemię gospodarczą i kosmetyki.

Sklep otwiera się już 12 lipca 2018 roku w Poznaniu, przy ul. 28 czerwca 1956, numer 390. Będą w nim oferowane setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji.

Przeceny będą wynosić od 30 proc. do nawet 80 proc., a sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Wśród aktualnych promocji znalazły się produkty takie jak: zestaw gamingowy master FX Hykker (składający się m.in. z klawiatury multimedialnej czy myszy optycznej) w cenie 24,99 zł/zest. (50 proc. taniej), wyciskarka wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł/szt. (25 proc. taniej), a także przydatny podczas porządków w domu mop obrotowy z wiadrem w cenie 19,99 zł/zest. (50 proc. taniej).

Outlet Biedronki - oferta
Fani majsterkowania znajdą w outlecie narzędzia, które uzupełnią domowy warsztat, a także szeroką gamę produktów gospodarstwa domowego w wyjątkowo niskich cenach. Promocyjna oferta produktów obowiązuje wyłącznie w outlecie sieci Biedronka w Poznaniu. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie Biedronka.pl.

– Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne – mówi Jakub Klimczak, Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka (która ostatnio zaczęła rekrutować seniorów), odpowiedzialny za sklepy w tym regionie.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.