Nie tylko klopsiki. Ikea w końcu wprowadziła wegetariańskie hot-dogi po 2 zł

Wegetariańskie hot-dogi w Ikei kosztują 2 złote
Wegetariańskie hot-dogi w Ikei kosztują 2 złote mat. prasowe
Wiele osób jeździ do Ikei tylko po to, żeby wsunąć słynnego szwedzkiego hot-doga za złotówkę. Swojej wersji w końcu doczekali się wegetarianie. Nie są już skazani tylko na równie słynne klopsiki w wersji wege.

Hot-dogi to jeden z największych hitów szwedzkiej sieci meblowej. Wiadomo było, że do sprzedaży trafi ich wegetariańska odmiana – i rzecz stała się faktem.

Kosztują 2 złote, tyle co zwykły hot-dog z dodatkami (czyli z ogórkiem i posypką ze smażonej cebuli).

Wegetariańskie hot-dogi w Ikei są sprzedawane tylko w wersji ze słodko-pikantną musztardą, marynowaną czerwoną kapustą oraz prażoną cebulką. Nie dostaniemy więc "golasa", bo Szwedzi doszli do wniosku, że tylko z dodatkami ma to odpowiedni smak i teksturę.

Hot-dogi bez mięsa testowano na początku roku w markecie w Malmö. Ich składniki to: jarmuż, czerwona soczewica, komosa ryżowa, cebula, marchew, ziemniaki oraz przyprawy (imbir, kurkuma, sól i pieprz).

Ikea niedawno zapowiedziała, że będzie otwierać nowe sklepy w centrach miast, zamiast na peryferiach.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.