NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • iSpot i Inkubatory AIP wspólnie szkolą przyszłych przedsiębiorców

  Pokolenie millenialsów coraz chętniej wybiera ścieżkę samozatrudnienia i kreowania autorskiego biznesu, niżeli etat i pracę na cudze, a nie swoje marzenia. Biorąc pod uwagę tendencje rynkowe, można stwierdzić, że „iSupport” to odpowiedź na potrzeby młodych, przedsiębiorczych ludzi, którzy pragną kształcić się w zakresie biznesu i nowych technologii.

 • Marketing mobilny nigdy się nie kończy

  Jesteśmy podłączeni do sieci, to fakt. Kto z nas nie ma konta na Facebook i nie śledzi na bieżąco znajomych i ulubionych marek? Kto nigdy nie ćwierkał na tweete’rze? Komu z Was nie zdarzyło się w pierwszym odruchu o poranku sięgnąć po telefon by sprawdzić „co w trawie piszczy”? Kto z nas nie sprawdzał i nie porównywał ofert w sieci lub nie kupował niczego online? Nie da się zaprzeczyć, ze dzięki technologii mobilnej zmienił się przepływ informacji, reklamy, sposób kupowania, zmieniliśmy się także i my.

 • Trendy w mobilności w 2016 roku

  Koniec grudnia to idealny czas na podsumowania i snucie prognoz na nadchodzące miesiące. Rok 2015 obfitował w nowości na rynku telekomunikacyjnym. Odbyło się wiele hucznych premier nowych urządzeń. Na sklepowe półki trafił m.in. iPhone 6 i Samsung Galaxy S6, do gry weszły też smartfony chińskich producentów. Zauważalny stał się trend wypuszczania na rynek telefonów oraz tabletów coraz większych rozmiarów. O ile minione dwanaście miesięcy możemy już uznać za zamknięty rozdział, tak entuzjaści technologii są już spragnieni kolejnych doniesień o rewolucjach zaplanowanych na 2016 rok.

 • E-commerce mobilny

  Rynek e-commerce w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie - w 2014 r. wart był ponad 27 mld PLN, a specjaliści szacują, że pod koniec roku kwota ta osiągnie 33 mld zł. Czy polskie firmy wykorzystują ten potencjał do tego, by zwiększyć sprzedaż?

 • Aplikacja Beme, czyli jak szczytne idee przegrają (prawdopodobnie) z nawykami

  Beme to taki bardziej szczery kuzyn Snapa. Szczery do bólu, bo ten komunikator umożliwia dzielenie się podobnymi do snapów mikronarracjacmi, ale… zupełnie nie daje możliwości edytowania, kontrolowania czy nawet podejrzenia zdjęcia lub filmu przed jego udostępnieniem. Czyli prawda, sama prawda i tylko prawda. Tylko czy użytkownicy tego chcą?

 • Mobilegeddon był potrzebny. Czas dostosować się do realiów

  21 kwietnia 2015 roku Google wdrożyło w życie swój najnowszy algorytm pozycjonujący strony mobilne. Generalnie nie zrobiło to na nikim większego wrażenia, bo to zmodyfikowana wersja podobnego zabiegu z 2013 roku. Ale…

 • Mobilny kalendarz szczepień

  Grupa młodych lekarzy i programistów we współpracy z ekspertami w zakresie szczepień stworzyła nowoczesne narzędzie dające dostęp do wiedzy o szczepieniach. Bezpłatną aplikację MeduSzczepienia można pobrać zarówno dla urządzeń z system Android jak i iOS. Aplikacja składa się z 3 modułów (dla rodziców, podróżników i dla osób dorosłych). Znajdują się w niej przystępnie napisane informacje o chorobach zakaźnych i szczepieniach.