NA TEN TEMAT PISZĄ

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Co muszę umieć, by zostać stewardessą?

  Proces rekrutacyjny stewardess jest wieloetapowy. Zajmuje dużo czasu i wymaga przygotowania. Choć Ola będąc dzieckiem wcale nie marzyła o byciu stewardessą, dziś pracuje dla linii lotniczych Wizzair i latanie jest jej wielką pasją. Specjalnie dla nas na chwilę opuszcza podniebny świat i dzieli się swoimi wskazówkami.

 • W podlondyńskim pubie Jana Zumbacha, czyli śladami polskich lotników

  Niedaleko wojskowej bazy w brytyjskim Northolt wciąż działa pub, do którego po akcjach przychodzili lotnicy z Dywizjonu 303. I stara się kultywować pamięć o polskich pilotach.

 • Co łączy badanie przyczyn katastrof Airbusa i Tupolewa? Nic!

  Wyjaśnianie okoliczności niedawnej tragedii Airbusa niemieckich tanich linii lotniczych Germanwings odbywa się w o wiele poważniejszej atmosferze, niż trwające od pięciu lat badanie przyczyn katastrofy rządowego Tupolewa 154 M nr 101, w której zginęło 96 przedstawicieli polityczno-wojskowej elity Rzeczpospolitej z urzędującym prezydentem na czele. Jest mi przykro. Nie tylko dlatego, że moje Państwo dalej się kompromituje.

 • O tym jak niskim kosztem wyjechać na konferencję – tanie eventowanie

  Na Twojej eventowej mapie świata pojawił się czerwony znaczek X. Tam jest skarb – skarb w postaci konferencji, meetingu, eventu, …. (wstaw swój skarb). Decyzja w głowie: JADĘ! Oczywiście można wyjechać na konferencję/event i być Wilkiem z Wall Street – mieszkać w najdroższych hotelach, stołować się w restauracjach uhonorowanych gwiazdkami Michelin i podróżować liniami lotniczymi Emirates. Można, ale czy warto? :)