Nietypowe zakłady bukmacherskie. Możesz obstawiać termin oddania dworca, czy linii kolejowej

Coraz popularniejsze wśród bukmacherów staje się obstawianie terminów zakończenia budowy nowych obiektów, takich jak nowa stacja Łódź Fabryczna (projekt na zdj.)
Coraz popularniejsze wśród bukmacherów staje się obstawianie terminów zakończenia budowy nowych obiektów, takich jak nowa stacja Łódź Fabryczna (projekt na zdj.) ArcelorMittal Warszawa
Zakład bukmacherski większości z nas kojarzy się ze sportem. Jednak osoby, które nie interesują się sportem, a chciałby spróbować legalnego zakładu także mogą znaleźć coś dla siebie w obstawianiu losów. Na przykład na to kto zdobędzie Oscara, czy wygra Eurowizję – to przykłady rozpoznawalnych wydarzeń kulturalnych, które weszły do repertuaru firm zajmujących się bukmacherką. W Szwecji można było obstawiać płeć dziecka następczyni tronu, a ze Stanów do Europy, w tym Polski, przyszła moda na obstawianie wyborów prezydenckich i do parlamentu.


W Polsce wśród takich niestandardowych ofert można obecnie obstawiać wyniki nadchodzących wyborów parlamentarnych. Kto będzie lepszy PIS czy PO, czy może druga para PSL albo SLD? Można próbować przewidywać także wyniki procentowe. Wyborcy Kukiza mogą poczuć się rozczarowani, bo jego ugrupowanie w ogóle nie pojawia się jako propozycja do obstawienia.
Do tej pory poza kwestiami politycznymi w polskich serwisach pojawiały się takie kwestie jak:


- Kto będzie następnym Jamesem Bondem?
- Termin oddania do użytku nowego dworca Łódź Fabryczna
- Kiedy zostanie otwarta nowa linia tramwajowa w Olsztynie?
- Kto wygra konkurs Eurowizji?
- Jaki będzie termin zakończenia modernizacji linii kolejowej na trasie Katowice-Kraków?


Jak podawała Telewizja Śląsk w to ostatnie nie wierzyli nawet sami kolejarze. W ofercie zakładu jako termin zakończenia prac podano 2016 r. Maciej Dutkiewicz z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. komentował, że „jeżeli wszystkie procedury przetargowe powiodą się w takim terminie jak zaplanowaliśmy i nie będzie żadnych odwołań, to sądzimy, że w 2018 roku ta linia będzie w pełni zmodernizowana”.


-Polacy coraz chętniej obstawiają różne wydarzenia bukmacherskie związane nie tylko ze sportem i stąd żeby w poszczególnych miastach wprowadzać tego typu zakładu, bo są one chętnie obstawiane przez lokalną społeczność – komentował dla tvs.pl Paweł Rabantek, Zakłady Bukmacherskie STS.

Rabantek przyznaje, że jedyne to co stoi na przeszkodzie, to pomysłowość obstawiających. Pojawił się nawet zakład o to, co wydarzy się wcześniej. Czy polski zespół awansuje do Ligi Mistrzów, czy Ryszard Kalisz będzie miał drugie dziecko. Faworytem był Ryszard Kalisz, który doczekał się drugiego potomka na początku czerwca tego roku.

Zresztą nawet jeśli ktoś nie chce śledzić wszystkich tabel z wynikami sportowymi, to może obstawiać wydarzenia sportowe, ale w nieco inny sposób. W serwisie efortuna.pl klienci sami mogą proponować zakłady specjalne. Można się założyć na przykład o to, czy "Puchar Polski w sezonie 2015/16 zdobędzie drużyna spoza Ekstraklasy", albo czy w rozpoczynających się za kilka dni lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata w Pekinie Anita Włodarczyk zdobędzie złoty medal i pobije rekord świata.

Z kolei na sports.bwin.com można obstawić to, czy w 1 dzień Świąt Bożego Narodzenia spadnie śnieg w różnych miastach Wielkiej Brytanii (Londyn, Dublin, Cardiff), albo czy w ogóle spadnie śnieg.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0O nich będzie głośno. Stworzyli pierwszy inteligentny głośnik rozumiejący komendy po polsku
BIZNES 0 0Nigdzie nie uciekniesz przed wyższym ZUS. Po tym tekście zrezygnujesz z przenosin firmy do Czech
NAUKA 0 0Ludzie już planują przeprowadzkę na "Drugą Ziemię". Ekspert wyjaśnia, czy to możliwe
WYWIAD 0 0"Postarzałam się o 5 lat w ciągu roku". Polka skończyła Harvard, wróciła ze świetnym pomysłem na biznes
0 0Rozwiązanie problemu sortowania odpadów mieliśmy 20 lat temu. Teraz może pomóc miastom uniknąć kar
0 0W Polsce powstała "Szkoła Przyszłości". Można używać smartfonów na lekcjach i uprawiać ogródek
0 0Program "Milion Plus" dla szpitali to wyborczy bubel. Jest niczym plaster na krwawiącą tętnicę