Polski coach zrobił niespodziewany "wykład" w metrze. Internauci go za to hejtują

Ten polski coach zrobił niespodziewany "wykład" w metrze. Internauci go za to hejtują
Ten polski coach zrobił niespodziewany "wykład" w metrze. Internauci go za to hejtują Fot. Zrzut z Facebook/DS Academy
Zaczynasz dzień. Umyłeś się, zjadłeś śniadanie, zmierzasz do metra. Kasujesz bilet, przechodzisz przez bramkę i liczysz na spokojny przejazd do pracy. W momencie wsiadania zauważasz jegomościa z tablicą, który zaczyna mówić o uwolnieniu swojej wewnętrznej siły. Sytuacja jak z komedii? Nie, na portalu facebook.com pojawił się filmik prezentujący takie szkolenie – członek DS Academy postanowił zmotywować pasażerów jednego z wagoników. Przy pomocy tablicy i mazaka prezentował im coachingowe mądrości.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na tej metodzie promocji. Fanpage "Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty" opublikował filmik z komentarzem: „Wyobraźcie coś sobie. Jedziecie rano do pracy, w Mordor, a jakiś łysol w metrze próbuje obudzić Wasz potencjał. I teraz pytanie: W który policzek.”

Reakcje użytkowników były podobne: „taki typ, to gorsze niż kanary”, „W Londynie wchodzą i po prostu mówią "Potrzebuje na jedzenie. Ma pan drobne?", „Chyba już wolę jazdę z menelami”.

Wyróżnij się i zaproś nowych ludzi do swojego biznesu!

Posted by DS Academy - Praktycznie Budzimy Ludzki Potencjał on 10 września 2015
Na nieprzychylne komentarze odpowiedział autor akcji, wyrażając wdzięczność za udostępnienie swojego występu. „Dziękujemy! Zasięg rośnie i tak BTW nie łysy ale obcięty na 3 mm jak podajecie to konkretnie prosimy”. Nie doceniono jednak jego rzekomego dystansu do siebie. W tym przypadku maksyma „nieważne, jak mówią, ważne żeby mówili” kompletnie się nie sprawdziła. Najdobitniej podsumowuje to jeden z komentarzy: „Zasięg broni dalekiego rażenia też jest spory, a niekoniecznie jest to pozytywna sprawa”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.