TEDx jakiego nie było. Na scenie we Wrocławiu wystąpi Robert Biedroń. Będzie to miks musicalu i konferencji

TEDxWroclaw The Musical: Break The Silence to pierwsza tak innowacyjna konferencja w Polsce, zapewniają organizatorzy
TEDxWroclaw The Musical: Break The Silence to pierwsza tak innowacyjna konferencja w Polsce, zapewniają organizatorzy Mat. prasowe
Roboty, teatr w chmurze, slow sex i musical. Takie atrakcje czekają na uczestników TEDxWroclaw The Musical: Break The Silence. 26 czerwca na deskach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.


Myślą przewodnią wydarzenia jest hasło Break The Silence, czyli przełam ciszę. Dla organizatorów oznacza to odwagę w poruszaniu tematów, których ich zdaniem brakuje w debacie publicznej. Na scenie teatru Capitol pojawi się 12 mówców – ekspertów ze świata polityki, nauki i kultury.

Prezydent Słupska Robert Biedroń na własnym przykładzie opowie, czy inna polityka jest możliwa. Olga Malinkiewicz, wybitna polska fizyczka przybliży zagadnienia tanich źródeł energii i zastosowania perowskitów. Michał Mikulski, założyciel EGZOTech-u − nagradzanego na całym świecie start-upu, pokaże jak działają jego roboty, które wspomagają prace lekarzy.

O kryzysie migracyjnym opowie Aleksandra Malinowska, arabistka i autorka bloga Bliski Wschód z bliska. Nowe podejście do intymności zaprezentuje Marta Niedźwiecka – pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach, współautorka książki „Slow sex. Uwolnij miłość”. Tabu związane ze starzeniem się przełamie artystka i feministka Iza Moczarna-Pasiek. Ivan Hernandez opowie, czego nauczyło go o życiu i biznesie bycie akrobatą latających trapezów.


Poza wystąpieniami prelegentów i musicalem w trakcie przerw na gości będą czekać także atrakcje przygotowane wspólnie z partnerami wydarzenia oraz sesje networkingowe. Jednym z projektów towarzyszących jest Open Heart Store. To specjalny sklep, w którym za towar płaci się dobrymi uczynkami. Projekt wspiera działalność fundacji Katarynka, która zajmuje się współpracą z osobami niesłyszącymi i niewidomymi.

Więcej informacji, szczegółowy plan oraz bilety znajduje się tutaj. INN:Poland objęło patronat medialny nad wydarzeniem. Całość spotkań będzie przeprowadzona w języku angielskim.

Napisz do autora: grzegorz.burtan@innpoland.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Od spalonej wątróbki do wynalezienia internetu. Fascynujący życiorys Paula Barana
0 0O pracy w tym miejscu marzą tysiące. Właśnie ruszyła rekrutacja dla Polaków
0 0Czy można przeklinać w pracy? Odpowiedź jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje
0 0Syn twórcy plastikowych toreb o intencji ojca. „Zostały wynalezione, by chronić planetę”
0 0Gdzie są podatki, tam zawsze będzie szara strefa. Tak wygląda "praca na czarno" w Polsce
0 0VAT na e-booki spadł, ceny ani drgną. Czytelnicy są wściekli, ale nie znają całej prawdy

INNSPIRACJE

0 0Polak rozkręcił świetny biznes w USA. Zdradza, jak radzić sobie z porażką i brakiem motywacji
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy

STARTUPY

0 0Amerykańskim naukowcom się nie udało, a one to zrobiły. Tak powstały innowacyjne kosmetyki
0 0Start-up chce zasilać samochody wodą i alkoholem. Ale trochę się zapędzili