Nowy Jobs poszukiwany. Weź udział w Leadership Academy for Poland

Program Leadership Academy for Poland skierowany jest do wszystkich, którzy czują w sobie przywódczy potencjał i chcą zmieniać świat.
Program Leadership Academy for Poland skierowany jest do wszystkich, którzy czują w sobie przywódczy potencjał i chcą zmieniać świat. Materiały prasowe
Leadership Academy for Poland to jeden z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa realizowanego przy udziale profesorów Uniwersytetu Harvarda, którego celem jest rozwój potencjału Polaków i tworzenie w Polsce światowej klasy edukacji. Inicjatywę wspiera INN:Poland.

Akademia jest przeznaczona dla Polaków mieszkających w naszym kraju i poza Polską, działających w sektorze biznesu, organizacji non-profit, administracji publicznej (centralnej i samorządowej), mediach, kulturze i sporcie oraz w segmencie start-upów. Rekrutacja do Leadership Academy for Poland potrwa do 31 sierpnia, aplikacje będą rozpatrywane na bieżąco, dlatego warto przesyłać zgłoszenia jak najszybciej. Sam program rozpocznie się w październiku.

– Idealny kandydat do wzięcia udziału w Leadership Academy for Poland powinien mieć 25-45 lat, działać w jednej z wcześniej przedstawionych branż, być człowiekiem otwartym na nowe idee i wyzwania, z potencjałem przywódczym. Poszukujemy ludzi skupionych nie tylko na rozwoju zawodowym, ale również chcących zrobić coś dla innych – mówi Maciej Ujejski, dyrektor zarządzający i współtwórca Leadership Academy for Poland.


Jako partner, INN:Poland uprawione jest do nominowania uczestników Akademii. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Akademii, mogą zgłaszać swoje kandydatury wypełniając formularz pod tym adresem. Wszystkie zgłoszenia dokonane tą drogą zostaną ocenione przez redakcję, a najlepsze nominowane do udziału w Akademii.


Ostateczną decyzję o przyjęciu kandydata podejmie komitet Center for Leadership - głównego organizatora inicjatywy.

– Społeczność skupiona wokół INN:Poland to ludzie, którzy wspierają rozwój innowacyjnych projektów łączących cele społeczne i biznesowe. Z przyjemnością oddajemy w ich ręce narzędzie, dzięki któremu będą mogli nie tylko rozwinąć umiejętności przywódcze, ale i nawiązać cenne kontakty. Trzymamy kciuki i zachęcamy do aplikowania – mówi Nino Dżikija, redaktor naczelna INN:Poland.

Artykuł powstał we współpracy z Leadership Academy for Poland

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.