Najciekawsze polskie start-upy fintechowe powalczą o nagrody wiodącej globalnej sieci

15 grudnia 2016 w Campus Warsaw (Ząbkowska 27/31, Praga-Północ) odbędzie się Dragon Den
15 grudnia 2016 w Campus Warsaw (Ząbkowska 27/31, Praga-Północ) odbędzie się Dragon Den
Już 15 grudnia w Campus Warsaw (Ząbkowska 27/31, Praga-Północ) odbędzie się Dragon Den, konkurs dla najciekawszych polskich start-upów fintechowych. Konkurs organizowany jest przez NewFinance - wiodącą globalną sieć poświęcona innowacjom finansowym.


W rolę Dragonów, którzy będą oceniali start-upy w konkursie, wystąpią Andrzej Żurawski (Bonus Card Fund), David Putts (anioł biznesu, Billon.info) oraz Marcin Kurek (Protos Venture Capital).

Główne nagrody ufundowali dLK Legal – firma prawnicza, skoncentrowana na obsłudze podmiotów z sektora finansowego i nowych technologii oraz BeesFund – platforma finansowania społecznościowego umożliwiająca autorom projektów pozyskanie kapitału od Internautów. Inwestycja w zwycięzcę będzie możliwa poprzez platformę crowdfundingową BeesFund w niedługim czasie po evencie.

O nagrody walczyć będą najciekawsze projekty start-upowe działające w obszarze fintech, a poszukujące finansowania: Ybanking (Paweł Turczynowicz), Getline.in (Kacper Wikieł), AMA Institute (Serhij Fuks, Karol Przanowski i Adrian Suska) Capitalist.pl (Paweł Skóra), Xchanger (Monika Kania) oraz MoneyFriend (Łukasz Czerwiński).

W ramach warszawskiej edycji NewFinance organizowane są okresowe spotkania w autorskim formacie: edukacja plus luźny networking przy piwie i pizzy. Tematyka spotkań obejmuje szeroko pojęty fintech. Do tej pory były to m.in. płatności, kryptowaluty, insurtech, nadchodzące regulacje PSD2, robo-advisors, blockchain, credit scoring, crowdfunding i projektowanie customer / user experience w usługach finansowych.


– W przyszłości będzie omawiany gorący obecnie temat Chatbotów wspomaganych sztuczną inteligencją i być może tzw. RegTech w połączeniu z uczeniem maszynowym. Wszyscy zainteresowani przyszłymi spotkaniami mogą dołączyć do grupy NewFinance Warsaw na platformie MeetUp – mówi Piotr Serwin, współorganizator spotkań NewFinance.

Przed i po części konkursowej, w części networkowej będzie okazja do poznania osób ze środowiska fintech – od inwestorów po sympatyków.

NewFinance FinTech Open Mic Night - Dragons' Den Edition to spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych, w celu rejestracji należy dołączyć do grupy NewFinance Warsaw i wnieść opłatę za poczęstunek. Istnieje możliwość zapłaty „na drzwiach”, bez rejestracji w grupie, niemniej nie daje to gwarancji miejsca, stąd NewFinance sugeruje dołączenie do grupy. Zespół NewFinance zaprasza wszystkich zainteresowanych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.