Sony Mobile planuje zmasowany atak na Barcelonę. MWC 2017 zapowiada się imponująco, a my będziemy na miejscu

Fot. Sony
Jeśli w twoim kalendarzu ostatnie dwa dni lutego i dwa pierwsze marca nie są trzy razy podkreślone grubą czerwoną kreską, prawdopodobnie od wczesnych lat dwutysięcznych komunikujesz się ze światem za pomocą tego samego, niezawodnego telefonu komórkowego z klapką (zostań z nami - z chęcią dowiemy się, jakie egzotyczne słowo kluczowe skierowało cię na InnPoland). Jeśli jednak w kieszeni masz smartfona, od 27 lutego do 2 marca będziesz razem z nami odmieniał skrót MWC przez wszystkie przypadki.


Mobile World Congress to jedna z największych światowych imprez branży telekomunikacyjnej. Odbywające się od 1987 roku w Barcelonie targi przyciągają dziesiątki wystawców i setki tysięcy żądnych technicznych nowinek gości. Nic dziwnego, bo to właśnie stoiska MWC stają się scenami, na których globalne marki wystawiają swoje najbardziej oczekiwane premiery i chwalą się najnowszymi osiągnięciami.

W tym roku nie będzie inaczej, może z tą różnicą, że o wszystkich nowościach dowiecie się z pierwszej ręki, czyli od nas. Sprawdzimy najnowsze smartfony, wypróbujemy smartwatche i przetestujemy tablety. Wysłuchamy słów mądrości od tych, którzy na kształt globalnych technologii mają bezpośredni wpływ. Brzmi ogólnikowo? Nic dziwnego - informacje na temat premier, jakie będą miały w Barcelonie miejsce, owiewa mgła tajemnicy grubości warszawskiego smogu w godzinach porannych.
Jedną z największych tajemnic poznamy właściwie od razu. Konferencja prasowa Sony zapowiedziana została już na pierwszy dzień Targów, a że słynący z mobilnych innowacji gigant jest partnerem naszej relacji mamy przeczucie graniczące z pewnością, że ewentualne nazwy nowych modeli samrtfonów i ich parametry poznamy jako pierwsi. Bo to, że Sony zaskoczy jest niemal pewne, bo w przeszłości niespodzianek bywalcom MWC nie szczędził. I to nie tylko w departemencie smartfonów.
W zeszłym roku goście stoiska jako pierwsi mieli okazję sprawdzić, co potrafi osobisty asystent głosowy Xperia Ear - maleńka słuchawka, za pomocą której można komunikować się ze smartfonem nie wyciągając go z kieszeni. Nie mniejsze grono “testerów” skupiło się wokół Xperia Projector - projektora multimedialnego, wyświetlającego “klikalne” obrazy.

Czym zaskoczy Sony w tym roku przekonacie się już 27 lutego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Gdzie są podatki, tam zawsze będzie szara strefa. Tak wygląda "praca na czarno" w Polsce
0 0Podwójna jakość produktów w Europie potwierdzona. Ale to nie Polacy są gorszym sortem
0 0"Zielone kłamstwo" w Polsce. Tak próbują cię nabrać wielkie firmy
0 0Buty i piłki Adidasa polecą w kosmos. Chodzi o coś więcej niż trening dla astronautów
0 0Plan Szwedów: ZERO ofiar śmiertelnych na drogach. Oto czego możemy się od nich nauczyć
0 0Wyniki finansowe Ubera znów nisko pod kreską. Inwestorzy tracą cierpliwość

INNSPIRACJE

0 0Polak rozkręcił świetny biznes w USA. Zdradza, jak radzić sobie z porażką i brakiem motywacji
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0Ujawniają kulisy współpracy ze znaną siecią sklepów. Dziesiątki milionów długów i próby samobójcze
0 0Sapkowski przyznaje, że spór z CD Projektem go przerósł. "Pieniądze nic dla mnie nie znaczą"

STARTUPY

0 0Amerykańskim naukowcom się nie udało, a one to zrobiły. Tak powstały innowacyjne kosmetyki
0 0Start-up chce zasilać samochody wodą i alkoholem. Ale trochę się zapędzili