Skandal w sieci. Firma czyszcząca miejsca zbrodni publikuje zdjęcia ze swojej pracy [18+]

Zrzut z profilu firmy Bio-Clean na Facebooku
Zrzut z profilu firmy Bio-Clean na Facebooku www.facebook.com/usuwanieszkod
Włocławska firma Bio-Clean specjalizuje się w najtrudniejszych zleceniach – m.in. sprzątaniu pomieszczeń, w których dokonano zbrodni, ktoś targnął się na własne życie lub zmarł. Zdjęcia i filmy dokumentujące te działania wrzuca na swoją stronę na Facebooku.

„Czy wy jesteście normalni, że wrzucacie takie zdjęcia do sieci?” – to jeden z niewielu trzeźwych komentarzy pod zdjęciem miejsca, w którym ktoś popełnił samobójstwo. Kanapa, podłoga, ściany we krwi. Większość internautów wyraża szczere zdumienie, inni dociekają sposobu, w jaki osoba pożegnała się z tym światem, dość często w niewybrednej formie. Inni podziwiają skuteczność działania Bio-Clean.

Na profilu firmy można znaleźć więcej takich „perełek”. Sprzątanie łazienki, również po samobójstwie. Usuwanie śladów po zmarłym, który został znaleziony wiele dni po śmierci. To wszystko przeplatane mniej drastycznymi, wręcz banalnymi zleceniami jak czyszczenie balkonu pełnego ptasich odchodów czy miejsc po pożarach, bądź po prostu zaniedbanych, pucowanie serwerowni czy pomieszczeń basenu.

Firma odpowiada również na pytania internautów. A dlaczego ta podłoga jest cała brązowa? "na podłodze leżała kobieta ok miesiaca więc dlatego parkiet jest przebarwiony od płynów i rozkładu" (pisownia oryginalna).

Napisz do autora: konrad.baginski@innpoland.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...