To proste urządzenie ma zamienić tanie wina w drogie. "Trunek gładki jak wino w doskonałym wieku"

Obsługa VelvWine jest banalnie prosta
Obsługa VelvWine jest banalnie prosta Anna Kraśko/Agencja Gazeta
Urządzenie VelvWine nie należy do przesadnie tanich, dla koneserów wina może okazać się jednak niezbędnych wydatkiem. Jak przekonują jego twórcy, wynalazek poprawia smak wina i sprawia, że jego aromat staje się mocniejszy.


Obsługa VelvWine jest banalnie prosta. Po otwarciu butelki wina należy wsadzić urządzenie do środka i wcisnąć przycisk „on”. Wynalazek wprowadza do butelki 99,5 proc. czystego tlenu, znacznie poprawiając walory smakowe trunku.

Taki "poprawiacz" smaku nie jest jednak zbyt tani. Cena VelvWine to 300 dolarów, a do tego należy doliczyć kapsuły z tlenem, które należy wymienić raz na 5-10 butelek. Każda z nich to wydatek kolejnych 25 dolarów.
Producent chwali się również, że użycie VelvWine usuwa z trunku taniny i siarczyny, które są odpowiedzialne za efekt kaca.

– Wyobraźcie sobie, że każde wino, które pijesz, jest tak gładkie, jak wino o doskonałym wieku. W zaledwie kilka minut Velv Wine Oxygenator zmiękcza młode wino – zachwalał produkt Peter Chouinard, Velv CEO.

Jego firma oferuje dotleniacz win na swojej stronie internetowej. Gwarantuje również zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni w przypadku, gdy klient uzna, że VelvWine nie spełnia jego oczekiwań.

źródło: The Debrief

Napisz do autora: adam.sienko@innpoland.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.