Kolejna edycja InnoSHARE'17 rusza z kopyta. Do Warszawy ściąga kwiat biznesu i nauki

innoSHARE'2016
innoSHARE'2016 Studenckie Forum Business Centre Club Region Warszawa / Facebook.com
Już tylko godziny dzielą nas od kongresu innoSHARE’17. Odbędzie się 21 i 22 czerwca 2017 roku w Warszawie. Na uczestników czekają dwa dni wypełnione prelekcjami, wystąpieniami, pitchami, prezentacjami i dyskusji z praktykami innowacji z nauki i biznesu. Lista ekspertów jest imponująca.


"innoSHARE'17 - people, knowledge, impact" – będzie już trzecią edycją Kongresu Polski Innowacyjnej. Kongres jest dedykowany młodym naukowcom, doktorantom, pracownikom naukowym i studentom oraz pracownikom działów R&D, przedsiębiorcom i inwestorom. Słowem – wszystkim, którzy są zainteresowani rozwojem rynku start-upów i wysokich technologii w Polsce.

Pierwszy dzień kongresu to Think Tank dla Społeczności Polski Innowacyjnej, jej partnerów i uczestników innoSHARE'17. Drugi jest poświęcony praktycznemu podejściu do tworzeniu innowacji i start-upów, funkcjonowania w świecie nauki i biznesu oraz rozwijania swojego MŚP m.in. poprzez wychodzenie na rynki zagraniczne.

– Staramy się aby kongres był miejscem, gdzie spotykają się przedstawiciele nauki i biznesu. Budujemy nowatorską przestrzeń współpracy, opartą na młodych naukowcach, ekspertach oraz innowatorach. Wiemy, jak ważne jest wsparcie umiędzynaradawiania polskich uczelni i start-upów, dlatego bazujemy na kontakcie m.in. z młodą Polonią kształcącą się za granicą. Stąd też kolejna edycja wydarzenia z szerszym udziałem m.in. przedstawicieli Fundacji Polonium – mówi CEO Polski Innowacyjnej Sławomir Olejnik.


Faktycznie, wśród prelegentów jest prof. dr inż. Andrzej Pawlak, wykładowca Stanford Univeristy i Cambridge, twórca wielu innowacji m.in. dla: GM czy Hitachi. Poprowadzi on warsztat „Jak myśleć aby znaleźć nisze i stworzyć globalne technologie?”.

Głos zabiorą również przedstawiciele instytucji publicznych, firm, startupów i organizacji otoczenia biznesu – Polacy z kraju i Polonia. Ekspertami tegorocznej edycji będą m.in. prof. dr hab. inż. Aleksander Nawrat (NCBR), dr n. med. Grzegorz Goryszewski (Grupa Allenort), prof. dr hab. inż. Tadeusz Uhl (AGH), dr Ian Firla (OSTC), prof. dr inż. Wiesław Nowiński, dr Karolina Mirowska (Fundacja Polonium), Dariusz Żuk (BL Poland), Julia Szopa (Startup Poland), Eliza Kruczkowska (PFR), Bartosz Sokoliński (ARP), Łukasz Pietrzkiewicz (Fluid S.A.) i wielu innych gości.

Impreza odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2017 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Szczegóły i rejestracja na stronie www.innoshare.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Gdzie są podatki, tam zawsze będzie szara strefa. Tak wygląda "praca na czarno" w Polsce
0 0Podwójna jakość produktów w Europie potwierdzona. Ale to nie Polacy są gorszym sortem
0 0"Zielone kłamstwo" w Polsce. Tak próbują cię nabrać wielkie firmy
0 0Buty i piłki Adidasa polecą w kosmos. Chodzi o coś więcej niż trening dla astronautów
0 0Plan Szwedów: ZERO ofiar śmiertelnych na drogach. Oto czego możemy się od nich nauczyć
0 0Wyniki finansowe Ubera znów nisko pod kreską. Inwestorzy tracą cierpliwość

INNSPIRACJE

0 0Polak rozkręcił świetny biznes w USA. Zdradza, jak radzić sobie z porażką i brakiem motywacji
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0Ujawniają kulisy współpracy ze znaną siecią sklepów. Dziesiątki milionów długów i próby samobójcze
0 0Sapkowski przyznaje, że spór z CD Projektem go przerósł. "Pieniądze nic dla mnie nie znaczą"

STARTUPY

0 0Amerykańskim naukowcom się nie udało, a one to zrobiły. Tak powstały innowacyjne kosmetyki
0 0Start-up chce zasilać samochody wodą i alkoholem. Ale trochę się zapędzili