Kolejna edycja InnoSHARE'17 rusza z kopyta. Do Warszawy ściąga kwiat biznesu i nauki

innoSHARE'2016
innoSHARE'2016 Studenckie Forum Business Centre Club Region Warszawa / Facebook.com
Już tylko godziny dzielą nas od kongresu innoSHARE’17. Odbędzie się 21 i 22 czerwca 2017 roku w Warszawie. Na uczestników czekają dwa dni wypełnione prelekcjami, wystąpieniami, pitchami, prezentacjami i dyskusji z praktykami innowacji z nauki i biznesu. Lista ekspertów jest imponująca.

"innoSHARE'17 - people, knowledge, impact" – będzie już trzecią edycją Kongresu Polski Innowacyjnej. Kongres jest dedykowany młodym naukowcom, doktorantom, pracownikom naukowym i studentom oraz pracownikom działów R&D, przedsiębiorcom i inwestorom. Słowem – wszystkim, którzy są zainteresowani rozwojem rynku start-upów i wysokich technologii w Polsce.

Pierwszy dzień kongresu to Think Tank dla Społeczności Polski Innowacyjnej, jej partnerów i uczestników innoSHARE'17. Drugi jest poświęcony praktycznemu podejściu do tworzeniu innowacji i start-upów, funkcjonowania w świecie nauki i biznesu oraz rozwijania swojego MŚP m.in. poprzez wychodzenie na rynki zagraniczne.

– Staramy się aby kongres był miejscem, gdzie spotykają się przedstawiciele nauki i biznesu. Budujemy nowatorską przestrzeń współpracy, opartą na młodych naukowcach, ekspertach oraz innowatorach. Wiemy, jak ważne jest wsparcie umiędzynaradawiania polskich uczelni i start-upów, dlatego bazujemy na kontakcie m.in. z młodą Polonią kształcącą się za granicą. Stąd też kolejna edycja wydarzenia z szerszym udziałem m.in. przedstawicieli Fundacji Polonium – mówi CEO Polski Innowacyjnej Sławomir Olejnik.


Faktycznie, wśród prelegentów jest prof. dr inż. Andrzej Pawlak, wykładowca Stanford Univeristy i Cambridge, twórca wielu innowacji m.in. dla: GM czy Hitachi. Poprowadzi on warsztat „Jak myśleć aby znaleźć nisze i stworzyć globalne technologie?”.

Głos zabiorą również przedstawiciele instytucji publicznych, firm, startupów i organizacji otoczenia biznesu – Polacy z kraju i Polonia. Ekspertami tegorocznej edycji będą m.in. prof. dr hab. inż. Aleksander Nawrat (NCBR), dr n. med. Grzegorz Goryszewski (Grupa Allenort), prof. dr hab. inż. Tadeusz Uhl (AGH), dr Ian Firla (OSTC), prof. dr inż. Wiesław Nowiński, dr Karolina Mirowska (Fundacja Polonium), Dariusz Żuk (BL Poland), Julia Szopa (Startup Poland), Eliza Kruczkowska (PFR), Bartosz Sokoliński (ARP), Łukasz Pietrzkiewicz (Fluid S.A.) i wielu innych gości.

Impreza odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2017 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Szczegóły i rejestracja na stronie www.innoshare.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.