Kochasz klub, to wykorzystamy cię za darmo. Zobacz, do czego posunął się Lech Poznań, by znaleźć pracownika

Lech Poznań opublikował na Facebooku nietypowe ogłoszenie o staż
Lech Poznań opublikował na Facebooku nietypowe ogłoszenie o staż Fot. www.facebook.com/lechpoznan.oficjalna
Klub Lech Poznań, który został założony w 1920 roku, opublikował na swoim fanpage'u ogłoszenie o pracę dla stażysty. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie dwie rzeczy. Pierwsza to wygląd samego ogłoszenia, druga – brak wynagrodzenia.


Praca polega na prowadzeniu klubowych kont na portalach społecznościowych i projektowaniu grafik, dlatego konieczna jest znajomość programów graficznych, np. Photoshopa. Mile widziana jest także pomoc przy tworzeniu materiałów wideo. – Od naszych stażystów oczekujemy zaangażowania, a także mnóstwo pozytywnej energii. Będziesz mógł pracować w bardzo dynamicznym środowisku jednego z najlepszych klubów sportowych w Polsce. Dodatkowo poznasz otoczenie medialne klubu, weźmiesz udział w działaniach PR-owych, a także promocyjnych – czytamy w ogłoszeniu na stronie internetowej Lecha Poznań.

O wiele bardziej intrygująco wygląda ogłoszenie, które opublikowano na oficjalnym fanpage'u klubu w portalu Facebook. Stworzono je za pomocą programu Paint, a ponadto opatrzono ironiczną treścią.

– Oczekujemy znajomości programów graficznych takich jak fotoszopy i inne ilustratory, co najmniej w takim stopniu jak my! Fajnie gdybyś ogarniał też jakieś premiery pr0 lub inne muwie mejkery, bo kamerujemy również (kamerą). Kochasz Kolejorza, ogarniasz socjale!? Wiesz, że nie idziesz sam! Mejluj do nas! Szczegóły w zakłądce praca na naszej wypasionej www – informuje post na Facebooku.

W zamian stażysta, poza doświadczeniem, zyskuje „świetną atmosferę i satysfakcję z wykonywanej pracy” oraz „niezliczoną ilość kawy”. Zgodnie z polskim prawem, staże nie mogą być bezpłatne, a ponadto powinny być opatrzone umową. Nieco inne zasady odnoszą się do praktyk.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Prestiżowy konkurs dla polskich start-upów. Najlepsi pojadą do Doliny Krzemowej
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł
0 0Trump bije się z Chińczykami, obrywa Polska. Musimy wybrać: pieniądze czy bezpieczeństwo
0 0Już nawet Amerykanie wiedzą, że wizy zostaną zniesione. Oto mocny dowód
0 0Duże zmiany w Allegro. Ogłoszenia bez opłat i przestrzeń dla osób prywatnych