Lans "na księżną" ma się w najlepsze. Kaletnik-amator z Krakowa chwali się, że wcisnął Kate Middleton swoją torebkę

Lans „na księżną” kwitnie w najlepsze
Lans „na księżną” kwitnie w najlepsze mat. pras.
Wizyta księcia Williama i Kate Middleton wzbudziła w Polsce niezwykłe emocje. Miejsca, które członkowie dynastii Windsorów odwiedzali w trakcie krótkiego pobyty nad Wisłą, były oblegane przez gapiów wyposażonych w telefony i aparaty. Tę popularność postanowili zdyskontować również polscy przedsiębiorcy. W mniej lub bardziej udany sposób. Do najbardziej kuriozalnych należy zdecydowanie deklaracja krakowskiej fundacji artystycznej, o tym, że Kate Middleton...udało się wręczyć kopertówkę. – Powstała w zaledwie 3 dni, przez artystę, który nigdy w życiu nie miał do czynienia z projektowaniem ubrań – czytamy w komunikacie prasowym.


Kate Middleton budzi na całym świecie wyjątkowo pozytywne emocje. Nic dziwnego, że od samego początku jej wizyty polscy przedsiębiorcy chwalą się w mediach, że udało im się choć na chwilę przyciągnąć uwagę przedstawicieli rodziny królewskiej. Do tak intensywnej promocji zachęcać może zresztą fakt, że gdy w marcu księżna Middleton pokazała się z ręcznie szytą kopertówką firmy Etui Bags model błyskawicznie zniknął ze sklepów.

Marketing „na księżną” rozgorzał na dobre jednak dopiero w trakcie wizyty w Polsce. Dowiedzieliśmy się więc, że żona księcia Williama na balu w Łazienkach Królewskich pojawiła się w sukience od projektantki Gosi Baczyńskiej i że podczas spotkania z przedsiębiorcami w The Heart Warsaw parze spodobały się polskie technologie np. inteligentny rower JIVR, edukacyjny robot Photon, czy szumiący miś Whisbear.
Ciężko oczywiście powiedzieć, na ile uznanie przedstawicieli brytyjskiej monarchii wynikało z faktycznej fascynacji, a na ile było zwykłą kurtuazją. We wszystkich tych wypadkach możemy jednak przynajmniej mówić o pewnym osiągnięciu. W przeciwieństwie do informacji, którą postanowiła pochwalić się krakowska fundacja artystyczna „Grupa Lasem”. W przesłanym do INN:Poland komunikacie organizacja chwali się, że gospodyni spotkania w warszawskim wieżowcu Spire udało się wręczyć księżnej Kate kopertówkę. A pani Middleton mogła przecież odmówić.

Kopertówka została przygotowana przez malarza Marcina Kowalika, który odtworzył ją na podstawie jednego ze swoich obrazów. Twórca nie jest malarzem całkowicie anonimowym – swoje dzieła poza Polską wystawiał np. w Niemczech i Irlandii. Grupa Lasem przyznaje jednak, że mężczyzna nigdy nic wspólnego z projektowaniem ubrań nie miał. Przy ogromnej dozie dobrej woli nie udało nam się niestety ustalić, na czym polega doniosłość tego wydarzenia. Widać jednak jak na dłoni, że lans „na księżną” kwitnie w najlepsze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
DZIEJE SIĘ 0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
DZIEJE SIĘ 0 0Przepis PiS-u na bezkarność. Człowiek partii na czele najważniejszego organu kontroli w państwie
BIZNES 0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł