W Warszawie ruszyła nowa galeria handlowa. Znajdziesz tam marki, których do tej pory nie było w Polsce

Tak wygląda nowa galeria handlowa na Białołęce
Tak wygląda nowa galeria handlowa na Białołęce Fot. mat. prasowe
Na warszawskiej Białołęce w czwartek została otwarta nowa galeria handlowa. Znajdziemy w niej kilka marek, których nie było dotychczas w Polsce.

– Wśród najemców Galerii Północnej znajdują się marki, które debiutują w Warszawie, a nawet w Polsce. Klienci po raz pierwszy skorzystają m.in. z oferty sieci Zarina i Love Republic, butiku z ubrankami dla dzieci Newbie, sportowej oferty sieci 4faces i GO Sneakers oraz produktów wyposażenia wnętrz oferowanych przez markę Homla – informuje Globe Trade Centre.

To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ w skład sklepów wejdzie też brytyjski Hamleys. Jest to jedna z największych na świeci sieci z zabawkami. Co więcej, mamy do czynienia z dostawcą zabawek dla najmłodszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Obecnie sieć ulokowana jest w ponad 70 lokalizacjach na całym świecie. Mowa chociażby o Dublinie, Dubaju, Ammanie, Glasgow czy Bombaju. Hamleys, który zawita do Polski, będzie miał powierzchnię ponad 1,5 tys. m kw.

Dodajmy ponadto, że jako pierwszy w Warszawie pojawi się sklep marki 4Faces, który należy do spółki OTCF. Na 1000 m kw. Powstanie multibrandowy sklep sportowy. Znajdziemy w nim sprzęt treningowy, biegowy, pływacki, turystyczny. Nie zabraknie też asortymentu rowerowego i takiego, który pozwala na uprawianie sportów zimowych.


Inną atrakcją jest Newbie, w którym znajdziemy kolekcję dla niemowląt i młodszych dzieci. W wypadku Polski były one dotychczas dostępne wyłącznie w sklepach KappAhl.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.