Takiej oferty nie ma żaden inny kanał w Polsce. Nc+ wprowadza nową usługę, która przykuje cię do telewizora

nc+ wprowadza duże zmiany w swojej ofercie
nc+ wprowadza duże zmiany w swojej ofercie Fot. Robert Robaszewski / Agencja Gazeta
Nc+ idzie za ciosem i wprowadza do swojej oferty to, czego nie ma jeszcze konkurencja. Będziemy mieli do czynienia z ogromną zmianą w telewizji satelitarnej.

Platforma nc+ zapowiedziała, że jeszcze przed świętami wprowadzi do oferty dekoder 4K Ready. Idą za tym transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K, a z czasem nawet seriali.

Dekoder trafi do sprzedaży w pierwszej połowie listopada tego roku – wtedy wejdą pierwsze pakiety telewizyjne z tym urządzeniem.

Rozdzielczość 4K jest cztery razy większą niż Full HD (1920 x 1080 pikseli). Rzeczywista rozdzielczość większości urządzeń, które wykorzystują technologię 4K, wynosi jednak 3840 x 2160 pikseli.

– W 2006 roku byliśmy prekursorami standardu HDTV na polskim rynku, wprowadzając do oferty pierwszy dekoder HD. Teraz, stojąc w obliczu kolejnej rewolucji technologicznej, wykonujemy kolejny ważny krok i wprowadzamy dekoder 4K Ready, a już niebawem udostępnimy naszym klientom pierwsze transmisje wydarzeń sportowych w 4K. Wybiegamy również w przyszłość i chcemy, aby standard 4K zagościł u nas na stałe, dlatego przyszłe własne produkcje serialowe będziemy realizować właśnie w technologii 4K – twierdzi Jacek Balicki, wiceprezes zarządu ds. marketingu platformy nc+.

Dekoder 4K UltraBox+ pozwoli ponadto na nagrywanie trzech programów w tym samym czasie, przy jednoczesnej możliwości oglądania czwartego. UltraBox+ będzie miał także funkcję „Fast Zapping”, która pozwoli na bardzo szybkie przełączanie się między kanałami. Dysk, w który zostanie wyposażony UltraBox+, wyniesie 1 TB, czyli 1024 GB.

UltraBox+ podłączymy do internetu, dzięki czemu zyskamy dostęp do bibliotek VOD i nc+ GO TV, gdzie znajdziemy ponad 6 tys. filmów, serialów i programów na życzenie.

źródło: media2.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.