Takiej oferty nie ma żaden inny kanał w Polsce. Nc+ wprowadza nową usługę, która przykuje cię do telewizora

nc+ wprowadza duże zmiany w swojej ofercie
nc+ wprowadza duże zmiany w swojej ofercie Fot. Robert Robaszewski / Agencja Gazeta
Nc+ idzie za ciosem i wprowadza do swojej oferty to, czego nie ma jeszcze konkurencja. Będziemy mieli do czynienia z ogromną zmianą w telewizji satelitarnej.


Platforma nc+ zapowiedziała, że jeszcze przed świętami wprowadzi do oferty dekoder 4K Ready. Idą za tym transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K, a z czasem nawet seriali.

Dekoder trafi do sprzedaży w pierwszej połowie listopada tego roku – wtedy wejdą pierwsze pakiety telewizyjne z tym urządzeniem.

Rozdzielczość 4K jest cztery razy większą niż Full HD (1920 x 1080 pikseli). Rzeczywista rozdzielczość większości urządzeń, które wykorzystują technologię 4K, wynosi jednak 3840 x 2160 pikseli.

– W 2006 roku byliśmy prekursorami standardu HDTV na polskim rynku, wprowadzając do oferty pierwszy dekoder HD. Teraz, stojąc w obliczu kolejnej rewolucji technologicznej, wykonujemy kolejny ważny krok i wprowadzamy dekoder 4K Ready, a już niebawem udostępnimy naszym klientom pierwsze transmisje wydarzeń sportowych w 4K. Wybiegamy również w przyszłość i chcemy, aby standard 4K zagościł u nas na stałe, dlatego przyszłe własne produkcje serialowe będziemy realizować właśnie w technologii 4K – twierdzi Jacek Balicki, wiceprezes zarządu ds. marketingu platformy nc+.

Dekoder 4K UltraBox+ pozwoli ponadto na nagrywanie trzech programów w tym samym czasie, przy jednoczesnej możliwości oglądania czwartego. UltraBox+ będzie miał także funkcję „Fast Zapping”, która pozwoli na bardzo szybkie przełączanie się między kanałami. Dysk, w który zostanie wyposażony UltraBox+, wyniesie 1 TB, czyli 1024 GB.

UltraBox+ podłączymy do internetu, dzięki czemu zyskamy dostęp do bibliotek VOD i nc+ GO TV, gdzie znajdziemy ponad 6 tys. filmów, serialów i programów na życzenie.

źródło: media2.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.