Na taki pomysł mogła wpaść tylko Ikea. Postanowiła sprzedawać meble nieprzydatne dla ludzi

Kolekcja mebli i gadżetów LURVIG („Kudłaty”) ma zawierać m.in. kocie domki, legowiska, posłania i poduszki
Kolekcja mebli i gadżetów LURVIG („Kudłaty”) ma zawierać m.in. kocie domki, legowiska, posłania i poduszki Tomasz Pietrzyk/Agencja Gazeta
Ikea wypuściła na rynek nową serię produktów. Nietypowe meble mają szansę podbić świat. W Polsce musimy jeszcze na nie poczekać.

Dla wszystkich, którzy rzucili się w tym momencie do nerwowego przeglądania strony internetowej szwedzkiego producenta mamy jednak złą wiadomość. Po pierwsze – kolekcja nie będzie przeznaczona dla ludzi. Po drugie – na razie nie dostaniemy jej w Polsce.

Niedawno szwedzki potentat meblarski pochwalił się poduszką, która ma zastąpić nam dotyk kota. Ma miękkie futerko, nie uczula, a dodatkowo jest wyposażona w miękki ogonek. W sam raz dla wszystkich fanów tych zwierząt, którzy nie lubią mieć tony sierści na ubraniach lub co gorsza – cierpią na alergię.
Poduszka o wdzięcznej nazwie Qoobo ma trafić do sprzedaży dopiero w 2018 roku, wcześniej Ikea postanowiła jednak wyjść z ofertą...do samych kotów. Kolekcja mebli i gadżetów LURVIG („Kudłaty”) ma zawierać m.in. kocie domki, legowiska, posłania, poduszki, smycze, kuwety, miski, maty osłaniające meble przed destrukcyjnym działaniem kocich pazurów, a nawet...mini kanapy. Gabaryty przedmiotów są niewielkie, ale sieć gwarantuje, że przydadzą się one również właścicielom niewielkich psów.

Jak na razie kolekcja pojawiła się w sklepach w USA, Japonii, Kanadzie i Francji. Polska premiera przewidziana jest dopiero na marzec 2018 roku.

źródło: ELLE
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.