To najbardziej opłacalny nowoczesny smartfon na rynku. Jego cena spadła w szokującym tempie

Tak wygląda LG G6
Tak wygląda LG G6 Fot. upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5a/LG_G6_제품사진2.jpg
Ten smartfon ma w sobie wszystko, czego potrzebuje miłośnik nowych technologii. Najlepsze jest przy tym to, że zaskakuje nadzwyczaj niską ceną.

Jak wynika z analizy serwisu Komorkomania.pl, w kwietniu tego roku LG G6 kosztował 3299 zł. Obecnie dostaniemy go za mniej niż 2 tys. zł. Cena w przedziale 1944-1999 zł dotyczy oficjalnych partnerów LG – Avans, x-kom, Media Expert czy Komputronik. Poza wyświetlaczem o proporcjach 18:9, dostajemy wsparciem technologii HDR, podwójny aparat z szerokokątnym obiektywem i wodoszczelną obudowę. Ponadto, otrzymujemy 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 Mpix i kamerkę 5 Mpix.

I choć na pewno nie mamy do czynienia z najlepszym smartfonem na rynku, nie znajdziemy tak dobrego telefonu w podobnej cenie.

Konkurencja pod kątem cenowym wypada o wiele mniej korzystnie. Galaxy S8 kosztuje na ten moment prawie 3300 zł. Z kolei lepsze smartfony, takie jak LG V30, Galaxy Note 8 czy iPhone X, są droższe o 2-3 tys. zł.

Smartfony w podobnej klasie cenowej – mowa o Huawei P10, Honor 9, OnePlus 5 – nie są tak dobre, modele mają np. duże ramki i nie są wodoszczelne.

W LG G6 drobnym mankamentem jest tylko układ Snapdragon 821, zamiast mocniejszego Snapdragona 835 – to z tego drugiego korzysta znaczna część tegorocznych smartfonów.

źródło: Komorkomania.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.