Najbardziej depresyjny kalkulator w sieci. Pokazuje, ile czasu potrzebuje Kardashian, by zarobić twoją miesięczną pensję

Powstał kalkulator, który pozwala porównać nasze zarobki do pieniędzy zarabianych przez Kim Kardashian
Powstał kalkulator, który pozwala porównać nasze zarobki do pieniędzy zarabianych przez Kim Kardashian Fot. YouTube
Najwięksi celebryci mają ogrom pieniędzy, to rzecz wiadoma. Mniej oczywiste jest jednak, ile czasu potrzebują, by zarobić tyle, co przeciętny zjadacz chleba w ciągu miesiąca. Na ratunek przychodzi kalkulator „You vs. The Kardashians”, który doprowadziłby do stanu zawałowego bohatera „Dnia świra”.

W kalkulatorze do wyboru są dwie waluty – funt szterling i dolar amerykański. W Polsce średnia krajowa wyniosła we wrześniu tego roku 4473 zł brutto, co daje 3,2 tys. zł na rękę. Zarobienie takiej kwoty netto zajmuje Kim Kardashian 9 min., jej przyrodniej siostrze Kylie Jenner – 26 min, a matce – Kris Jenner – „aż” 41 min.

Kim Kardashian zarabia rocznie... 51 mln dol. W ciągu dnia zgarnia więc ok. 139 tys. zł.

Kim Kardashian i jej rodzina słynie z tego, że dostaje pieniądze wyłącznie za „nicnierobienienie”, gdzie największe znaczenie odgrywa promowanie własnego wizerunku. Dlatego nie dziwi, że „You vs. The Kardashians” został okrzyknięty najbardziej depresyjnym kalkulatorem w Internecie.

Celebrytka zarobiła przykładowo 40 mln dol. na grze mobilnej „Kim Kardashian: Hollywood”. Rodzina Kardashians wzbogaca się jednak przede wszystkim na show „Keeping up with Kardashians”. W 2015 r. jej członkowie dostali bowiem od telewizji E! 100 mln. dol. za kontynuację programu przez kolejne cztery lata. Kim ma ponadto własny sklep z ubraniami DASH, wydała książkę „Selfish” i często pozuje dla kolorowych magazynów.


„You vs. The Kardashians” jest dostępny tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.