Chodakowska rzuca wyzwanie Lewandowskiej. Z kulkami mocy rusza na podbój Rossmanna i Carrefoura

Ewa Chodakowska wraz z mężem stawiają na produkcję batonów energetycznych i kulek mocy
Ewa Chodakowska wraz z mężem stawiają na produkcję batonów energetycznych i kulek mocy Fot. youtube.com/watch?v=9-lEeCCG-Nc
Ewa Chodakowska, trenerka fitness i jedna z najbogatszych Polek, stawia na nowy biznes. Zaoferuje nam pewien niekonwencjonalny produkt.

Ewa Chodakowska i jej maż, Lefteris Kavoukis, to nowi inwestorzy Purelli Food. W planach mają zagraniczną ekspansję. Wszystko za sprawą produkcji kulek mocy (fit przekąsek) i batonów.

Purella Food dwa lata temu debiutowała na rynku, oferując batony na bazie chlorelli. Chodakowska i Kavoukis zostali mniejszościowymi akcjonariuszami. – Nie chcieliśmy kupować czyjegoś wizerunku i mieć ambasadora, ale pozyskać partnera, który będzie utożsamiał się z produktami i, jak my, rozwijał firmę z pasją – przekonuje w rozmowie z „Pulsem Biznesu” Michał Czerwiński, członek zarządu Purelli Food i jeden z jej twórców.

Trenerską parę do start-upu przekonało to, że funkcjonuje on na innej zasadzie niż duży koncern. – W korporacjach wszystko jest precyzyjnie planowane, budżetowane, przeliczane, a my szukaliśmy partnera, który zaufa nam, naszej filozofii i wspólnie z nami zechce stworzyć coś kompletnie rewolucyjnego – przekonuje Chodakowska.

Artur Gajewski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Purelli Food, twierdzi, że „zdrowe jedzenie nie musi być nudne i niesmaczne”. Dodaje, że jego firma przez wiele miesięcy dopracowywała smaki.

Nowa linia produktów będzie dostępna na sklepowych półkach od listopada. Przekąski pojawią się najpierw w Rossmannie i Carrefourze. Trwają ponadto rozmowy ze stacjami benzynowymi i pozostałymi – jeszcze nieujawnionymi – klientami.

źródło: Puls Biznesu
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.