To kilkakrotnie tańszy klon nowego iPhone'a X. Internauci dostali na jego punkcie bzika

Hotwav Symbol S3 to klon iPhone'a X, który wzbudził duże zainteresowanie internautów
Hotwav Symbol S3 to klon iPhone'a X, który wzbudził duże zainteresowanie internautów Fot. zrzut ekranu z youtube.com/watch?v=FonNngSxNqA
Kreatywnością wykazali się Chińczycy, którzy nie mogli doczekać się iPhone'a X. Postanowili więc, że zrobią sobie własnego.

Chodzi o Hotwav Symbol S3, który wygląd, jak iPhone'a X. Skopiował go nieznany szerzej producent – Hotwonder. Najciekawsze jest to, że zainteresowanie przygotowanym przez niego telefonem było tak wielkie, że jego strona internetowa po prostu padła.

Telefon kosztuje 200 dol., co daje niespełna 800 zł. Z zewnątrz przypomina iPhone'a X. Nie zabrakło nawet takich detali, jak odwzorowanie belki, która znajduje się na górze oryginalnego urządzenia. Jednak zamiast modułu rozpoznawania twarzy, umieszczono dwa aparaty fotograficzne o matrycach 5 i 2 megapikseli, co pozwala na tworzenie efektu „bokeh” (charakterystyczne częściowe rozmycie zdjęcia).

W Hotwav Symbol S3 dostajemy tradycyjnym prostokątny wyświetlacz o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 1440x720 punktów – ten kończy się pod skopiowaną ze smartfona wypustką. Tył obudowy wyposażony jest z w kolejny podwójny aparat, który ma matrycę liczącą 13 i 2 megapikseli.

Najważniejsze jest jednak to, że podróbka, która wzbudza tak ogromne zainteresowanie internautów, korzysta z systemu Android. Jak wiadomo, Apple od zarania dziejów opera się na iOS, który został stworzony specjalnie na potrzeby urządzeń wychodzących spod skrzydeł firmy z Cupertino.


Hotwav Symbol S3 dostępny jest w dwóch wersjach – pierwsza jest wyposażona w nowszy procesor i chipset obsługujący LTE, zaś druga – tańsza – łączy się wyłącznie z siecią 3G. W smartfonie, niezależnie od wersji, znajdziemy 2GB RAM i 16 GB przestrzeni na pliki użytkownika.

Nowy model iPhone'a X trafił dopiero do przedsprzedaży. Jego oficjalna sklepowa cena zaczyna się od 4979 zł. Telefon dostępny jest na razie tylko w sieci i u wybranych operatorów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.