W mistrzowski sposób strollowali psychofanów Apple'a. Do tego sklepu ustawiła się bardzo długa kolejka

Amerykanie z grupy Improv Everywhere stworzyli na jednej z nowojorskich stacji metra fałszywy sklep Apple'a
Amerykanie z grupy Improv Everywhere stworzyli na jednej z nowojorskich stacji metra fałszywy sklep Apple'a youtube.com/Improv Everywhere
Amerykanie z grupy Improv Everywhere stworzyli na jednej z nowojorskich stacji metra fałszywy sklep Apple'a. Żart udał im się do tego stopnia, że do wejścia ustawił się długa kolejka chętnych.

Przed wejściem do windy prowadzącej do jednej ze stacji metra ustawiła się grupa ludzi w niebieskich uniformach Apple'a, a na przeszklonej obudowie pojawiło się logo firmy. Chwilę później spod ziemi zaczęli wyjeżdżać pierwsi „szczęśliwcy”, zaopatrzeni w białe torebki. Przechodnie reagowali z niedowierzaniem, ale po chwili sami zaczęli ustawiać się w ogonku.

Niestety, okazało się, że wszystko jest wyłącznie performersem grupy komików z Improv Everywhere. Amerykanie wynajęli statystów, którzy udawali klientów, tworząc przed zejściem do metra sztuczną kolejkę. W sumie autorom żartu udało się nabrać około 50 osób, które postanowiły dołączyć do ogonka.

Żart miał miejsce dwa dni temu, czyli tuż przed oficjalną premierą iPhone'a X, która w Stanach Zjednoczonych miała miejsce dziś - 3 listopada. Do sklepów na całym świecie miało trafić zaledwie 2-3 mln sztuk flagowca giganta z Cupertino. Z tego względu na realizację zamówień trzeba czekać nawet do 4-5 tygodni. Fani radzą sobie więc w inny sposób. "Iksy" trafiły na aukcje internetowe, gdzie potencjalni kupcy muszą wyłożyć na zakup nawet 26 tys. dolarów (na platformie eBay).źródło: Radio Zet
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.