Za taką darmową reklamę Biedronka powinna go całować po rękach. Internauta stworzył film na miarę Oskara

Lepszej reklamówki Biedronka nie mogła sobie wymarzyć
Lepszej reklamówki Biedronka nie mogła sobie wymarzyć youtube.com/chaseit
W tym krótkometrażowym filmiku jest dosłownie wszystko, co potrzebne do stworzenia kasowego hitu - gigantyczny potwór, centrum miasta, przerażeni mieszkańcy i plujące pociskami myśliwce. Lepszej reklamówki Biedronka nie mogła sobie wymarzyć.

Pierwsze sekundy to leniwe ujęcie pokazujące bloki w centrum Warszawy. Po chwili na jeden z nich pada ogromny cień. Kamera natychmiast obraca się w drugą stronę. Okazuje się, że w kierunku Pałacu Kultury i Nauki zmierza potężny Świeżak, zwany też jako Pieczarka Piotrek. W tle słychać krzyki przerażonych mieszkańców. Po chwili do akcji wkraczają siły lotnicze. Kilka wystrzałów nie robi jednak na Świeżaku żadnego wrażenia…

Ciąg dalszy tej historii pozostaje nieznany, a szkoda. Półminutowy filmik stworzony przez youtubera ukrywającego się pod nickiem "chaseit" zdobywa coraz większą popularność. Nic dziwnego. Produkcja, choć zapewne amatorska, pod względem efektów specjalnych w niczym nie ustępuje tym znanym z sal kinowych. Widzom również przypadł do gustu. - Mega efekty. Patrząc na takie filmiki mam nadzieję na rozwój polskiej kinematografii. Propsy - komentuje jeden z internautów. Film można obejrzeć pod tym adresem.

Filmik po raz kolejny pokazuje, że promocja związana ze Świeżakami, była dla Jeronimo Martins strzałem w dziesiątkę. Jak niedawno podał portal dlahandlu.pl, w ciągu ostatnich 12 miesięcy w mediach pojawiło się 4119 publikacji na temat Biedronki. Aż 95 proc. z nich miało pozytywny charakter, większość z nich była związana z „Gangiem Świeżaków”. Gdyby podobny efekt sieć dyskontów chciała osiągnąć przez płatną reklamę, musiałaby wydać 168 mln złotych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.