Biedronka rzuciła rękawicę Media Markt. Dyskont za śmieszne pieniądze sprzedaje elektronikę

W Biedrone pojawił się tani sprzęt elektroniczny
W Biedrone pojawił się tani sprzęt elektroniczny Fot. Maciej Świerczyński / Agencja Gazeta
Biedronka coraz mocniej idzie w stronę nowych technologii. W jej ofercie pojawił się sprzęt dla graczy – i nie tylko.

Oferta obowiązuje od 13 do 26 listopada tego roku. Znajdziemy w niej m.in. akcesoria dla zainteresowanych grami wideo, takie jak słuchawki Gaming Sound XR, mysz optyczna Gaming XR, Gogle VR Glasses 3D, klawiatura X Range oraz zestaw Gaming Master FX (klawiatura i mysz).

Jak informuje WP Tech, w ofercie dyskontu znalazły się ponadto np. smartwatche Chrono 3 za 89,90 zł. Co mają do zaoferowania? Poza dotykowym ekranem LCD o rozmiarze 1,22 cala, posiadają wbudowany moduł Bluetooth. Pozwala on na synchronizację ze smartfonami i tabletami. Instalując z kolei kartę microSIM z transmisją 2G, możemy wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne.

Z kolei tablet myTab 10 (379 zł), który też znalazł się w ofercie, ma ekran o przekątnej 10,1 cala i 16 GB pamięci wewnętrznej. Co więcej, wyposażony jest w aparat 2.0 megapikseli i przednią kamerę. W tablet wbudowano moduł Bluetooth 4.0. Za sprawą WiFi i technologii 3G połączymy się z internetem.


Ciekawostką jest wielofunkcyjny, multimedialny projektor Vision 130. Wyświetlimy za jego pomocą obraz o przekątnej od 34 do 130 cali (HD i Full HD). Kupimy go za 299 zł.

Google VR Glasses 3D dostaniemy natomiast za 39,99 zł – okulary łączymy ze smartfonami o przekątnych ekranu od 4 do 5,5 i posiadającymi żyroskop. Pozwala to m.in. na granie w gry przestrzenne.

źródło: WP Tech
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.