To będzie hit sprzedaży wśród smartfonów. Nowy Samsung może zdetronizować iPhone'a X

Samsunga Galaxy A5 (2018) imponuje parametrami
Samsunga Galaxy A5 (2018) imponuje parametrami Fot. zrzut ekranu z youtube.com/watch?v=McP6UDK5muM
Samsung wypuszczając na rynek Samsunga Galaxy A5 (premiera w 2018), będzie miał szansę zdetronizować iPhone'a X.

Urządzenie – wedle przecieków – będzie wyposażone w ekran o przekątnej 5.5 cala (Super AMOLED) o proporcjach 18:9. Jego rozdzielczość wyniesie aż 1080x2160 pikseli, informuje portal Conowego.pl.

W smartfonie nie zabraknie czytnika linii papilarnych, z kolei przycisk Home zostanie przeniesiony na tylny panel obudowy – znajdzie się on pod obiektywem kamery, a nie – wzorem serii Galaxy S8 i Note 8 – obok niego. Ponadto, przed uszkodzeniami nasz telefon ochroni wodoodporna obudowa. Nowy Samsung będzie działał na systemie Android 8.0.

Wszystko wskazuje na to, że Galaxy A5, który na rynku będzie dostępny w 2018 r., wykorzysta dwuzakresowe Wi-Fi, Bluetooth 5.0, modem LTE czy NFC. Telefon wyposażony zostanie w 8-rdzeniowy procesor i 4 GB pamięci RAM.

Kiedy nastąpi premiera telefonu? Mówi się o przełomie 2017/2018 r. Patrząc na parametry tego modelu, łatwo odnieść wrażenie, że zapowiada się prawdziwy hit wśród smartfonów. Nowy Samsung może pozostawić daleko w tyle iPhone'a X, ale także flagowy model Samsunga Note 8.

źródło: Conowego.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.