Facebook ogłasza konkurs, jakiego jeszcze nie było. Można zgarnąć duże pieniądze i zyskać nowoczesną technologię

Fot. zrzut ekranu z youtube.com/watch?v=wsUhyiO31DY
To chyba pierwszy taki konkurs organizowany przez portal społecznościowy. Mark Zuckerberg i jego pracownicy idą mocno w stronę rozwijania aplikacji Messenger. Komunikator cieszy się niebywałą popularnością. Dziś służy już nie tylko do komunikacji ze znajomymi, ale sprawdza się coraz lepiej w kontaktach między klientem a firmą.

Konkurs, który ogłosił Facebook, to akacja, która promuje Messengera jako doskonałą formę komunikacji z lokalnymi firmami.Facebook od dłuższego czasu mocno akcentuje formę komunikacji klient-marka.

Wyzwanie jest przeznaczone dla tych, którzy mają mały biznes i używają Messengera do komunikacji z klientami. Wypełniamy formularz, w którym opisujemy, jak porozumiewamy się i jak wygląda nasza strategia komunikacji. W ostatnim etapie uzasadniamy, dlaczego chcemy korzystać z chatbota, który jest do wygrania.

Do zdobycia jest 5 tys. dol. na reklamy naszego przedsiębiorstwa, a ponadto dostaniemy wspomnianego profesjonalnie przygotowanego chatbota, informuje portal dailyweb.pl.

Chatbot ułatwi nam kontakt z klientami. Jego zadaniem jest prowadzenie rozmów przy użycia języka mówionego lub interfejsu tekstowego. Im lepszy chatbot, tym większe odnosimy wrażenie, że rozmawiamy z człowiekiem, a nie sztuczną inteligencją.

Konkurs potrwa do 4 grudnia – wyniki zostaną natomiast ogłoszone w połowie miesiąca.

Raport przygotowany przez Facebooka pokazuje, że w 2017 r. 330 mln osób skontaktowało się z małymi przedsiębiorcami za pomocą Messengera. Gigant mocno rozwija tę funkcję, także pod kątem biznesowym. Wprowadził reklamy w komunikatorze i przedstawił wtyczkę Messengera do dodania na stronie.

źródło: dailyweb.pl
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.