Karpia rzucili, więc łodzianie utknęli w wielgachnej kolejce. Ryba za 9,99 zł/kg rozpala nawet na miesiąc przed świętami

Łódzkie Tesco bodaj jako pierwsze zorganizowało w tym roku promocję na karpia
Łódzkie Tesco bodaj jako pierwsze zorganizowało w tym roku promocję na karpia Screen z filmu / Expressilustrowany.pl
W widzewskim markecie Tesco przed jednym ze stoisk przez cały dzień tworzyła się kilkudziesięcioosobowa kolejka. Najgorętszym towarem okazał się karp w rewelacyjnej cenie 9,99 zł za kilogram. Takich scen, jak w Lidlu rok temu udało się na szczęście uniknąć.

Tesco bodaj jako pierwsze zorganizowało w tym roku promocję na karpia. Skuteczne, bo przed basenem z żywymi rybami już od rana ustawił się sznur chętnych na tanie zakupy. Kolejka kupujących gromadziła się praktycznie do zamknięcia sklepu.

Wśród osób korzystających z promocji przeważał pragmatyzm. Zapowiadały, że karpia oporządzą, zamrożą i na święta będzie w sam raz. Kupujący podkreślali też świetną cenę i niechęć do późniejszego stania w kolejkach, tym bardziej, że przed samymi świętami ceny mogą iść w górę.

Gdzieś z tyłu głowy mieli prawdopodobnie zeszłoroczne walki o kawałek ryby, jakie toczyły się w innej sieci sklepów – Lidlu.

źródło: ExpressIlustrowany.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej BaranowskiBartłomiej Baranowski

Ponad roku temu polscy widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda proces wydawania gry przez małe niezależne studio. Film dokumentalny „Wszystko z nami w porządku” ukazuje trud tworzenia produkcji „Lichtspeer”. O grach i o filmie porozmawiałem z twórcami gry oraz reżyserem filmu.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.