Tak tanio jeszcze nie było. Największe sklepy wystartowały z mega promocjami, elektronikę kupisz za grosze

W ramach Cyber Monday czeka na nas szereg promocji, m.in. w Media Expert
W ramach Cyber Monday czeka na nas szereg promocji, m.in. w Media Expert Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Gazeta
W Polsce po Black Friday następuje Cyber Monday. Podczas Cybernetycznego Poniedziałku sklepy oferują imponujące promocje. Idea Cyber Monday narodziła się w USA w 2005 r. Z czasem moda ta trafiła do innych krajów, w tym Polski. T

Szał zakupów wciąż trwa. Tym razem promocje ze sklepów stacjonarnych przeniosły się do internetu. Specjalnymi ofertami są m.in. objęte takie sklepy, jak Media Expert, Sephora, Douglas, YES, 4F, Saturn, Media Markt czy Bon Prix. W sklepie internetowym Cybus, który oferuje odzież dla mężczyzn, kobiet i dzieci, wszystko zostało przecenione o 20 proc. I tak np. męskie koszule, które kosztowały 99 zł, kupimy teraz za 79,20 zł.

W sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym Media Expert przecenione zostały telewizory, sprzęt audio, komputery, smartfony, aparaty czy kamery wideo. Ponadto, promocje objęły też akcesoria do domu i ogrodu, informuje Benchmark.pl.

Dostępny jest np. JBL Charge – przenośny głośnik Bluetooth, który spełnia też funkcję power banku. Podczas trwania Cyber Monday zapłacimy za niego 579 zł, podczas gdy standardowa cena to 649 zł.

Jeśli zaś szukamy do pracy nowego komputera stacjonarnego, warto rozważyć zakup  HP 280 G1 (L3E09ES-I3). Jest to sprzęt z procesorem Core i3, 4 GB RAM-u, dyskiem 500 GB i systemem Windows 10. Kosztuje 1849 zł, co oznacza obniżkę o 150 zł od ceny stałej 1999 zł.

Ci, którzy preferują z kolei sprzęt przenośny, mogą być zainteresowani Lenovo Idea Pad 32-15IKBN. Ma on 15,6-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Core i5 siódmej generacji i 4 GB RAM-u, a także wygodną klawiaturę i wysokiej klasy touchpad. Jego koszt to 2199 zł, a cena bez promocji wynosi 2399 zł.


źródło: Benchmark.pl
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.