Samsung wypuszcza telefon, który będzie dostępny tylko w trzech krajach w Europie. A wśród nich...Polska

Galaxy A7 2018
Galaxy A7 2018 yotube.com/MobySmartCat
Niemcy, Rosja i Polska – tak według portalu SamMobile przedstawia się lista europejskich krajów, w których będzie można nabyć Samsunga Galaxy A7 2018. Decyzja koreańskiego producenta z pewnością połechcze ego fanów elektroniki znad Wisły.

Seria Galaxy A zadebiutowała na rynku w 2014 roku. Od tamtego czasu do Polski trafiały dwa modele A3 i A5. Kontynuacja Galaxy A3 nie jest jednak przesądzona, co powoduje, że nad Wisłę trafiłaby w 2018 roku tylko nowa "piątka".

Według informatorów SamMobile będzie jednak inaczej. Samsung planuje bowiem w Polsce premierę wersji Galaxy A7 2018. Portal nie ma informacji dotyczących tego, czy w dalszej perspektywie czasu model pojawi się również w innych (poza trójką wymienionych) krajach.

Samsung podał już do publicznej wiadomości specyfikację nowego modelu. Galaxy A7 2018 będzie wyposażony w proces Exynos 7885, układ scalony będzie pracował z częstotliwością 1,59 GHz. Zastosowano w nim procesor graficzny Mali-G71, w środku znajdziemy również 6Gb pamięci RAM. Telefon będzie bezramkowy, a proporcje ekranu to 18:9.

źródło: SamMobile
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.