Gwiazda telewizji otwiera własny portal. Za jeden wpis zgarnie nawet kilka tys. zł

Jak dowiedział się „Fakt” za jeden promocyjny wpis gwiazda TVN-u może sobie życzyć od marek nawet kilka tysięcy złotych
Jak dowiedział się „Fakt” za jeden promocyjny wpis gwiazda TVN-u może sobie życzyć od marek nawet kilka tysięcy złotych youtube.com/przeAmbitni
Małgorzata Rozenek, znana swego czasu jako „Perfekcyjna Pani Domu”, działa w show biznesie dopiero od pięciu lat. W tym czasie pomysłów na własną działalność miała już całe mnóstwo. Najnowszy z nich to założenie własnego portalu poświęconego ubraniom i organizacji imprez weselnych.

Strona internetowa Rozenek rusza w piątek 1. grudnia. Jak dowiedział się „Fakt” za jeden promocyjny wpis gwiazda TVN-u może sobie życzyć od marek nawet kilka tysięcy złotych. Wszystko dlatego, że „kobiety chcą wyglądać jak Rozenek”, a ubrania, w których pojawia się polska celebrytka od razu znikają ze sklepów.

Oprócz tego w serwisie ma się znaleźć miejsce na porady dotyczące ubierania się, malowania, czy przygotowania domu na święta. Rady mają obejmować również organizację wesel.

Portal internetowy będzie kolejnym z wielu przedsięwzięć, jakich podjęła się partnerka Radosława Majdana. Niedawno Rozenek podzieliła się również wieścią o planach na stworzenie własnej linii kosmetyków. Oprócz tego Polka nagrywa dla TVN-u dwa programy – polską wersję ukraińskiego programu „Orzeł czy reszka”, w ramach którego przemierzy z Majdanem pięć kontynentów. Jednocześnie realizuje produkcję „W dobrym stylu”, gdzie radzi kobietom jak zostać idealną mamą, żoną i kochanką.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.