Lidl sprzedaje jedno z najlepszych win na świecie. Kosztuje grosze

Lidl może pochwalić się, że ma w swoim asortymencie wysokiej klasy wino
Lidl może pochwalić się, że ma w swoim asortymencie wysokiej klasy wino Fot. Maciej Kuron / Agencja Gazeta
Popularne dyskonty, takie jak Biedronka czy Lidl, mają często opinie miejsc, gdzie nie kupimy produktów wysokiej klasy. Nic bardziej mylnego, co właśnie udowodniła niemiecka sieć.

Czerwone wino z Lidla – Fortezza Dei Colli Chianti Classico Reserva – zdobyło jedną z 14 złotych nagród podczas tegorocznego konkursu International Wine Challenge, informuje portal WP Finanse.

Trunek, który kosztuje w brytyjskim Lidlu tylko 6,99 funta (ok. 33 zł), okazał się najtańszym winem ze wszystkich nagrodzonych. Niestety, przynajmniej na razie, nie kupimy go w polskich sklepach sieci Lidl.

Sam konkurs International Wine Challenge jest organizowany w Londynie od 1984 r. Mówi się o nim, że to „Oscary świata wina”.

Brytyjski Lidl donosi, że zwycięskie wino charakteryzuje się pełnowartościową czerwienią o dojrzałym smaku, pachnącym keksem. Lidl przekonuje, że doskonale sprawdzi się ono do indyka, steków i mięsa wieprzowego.

źródło: WP Finanse
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.