Lidl sprzedaje jedno z najlepszych win na świecie. Kosztuje grosze

Lidl może pochwalić się, że ma w swoim asortymencie wysokiej klasy wino
Lidl może pochwalić się, że ma w swoim asortymencie wysokiej klasy wino Fot. Maciej Kuron / Agencja Gazeta
Popularne dyskonty, takie jak Biedronka czy Lidl, mają często opinie miejsc, gdzie nie kupimy produktów wysokiej klasy. Nic bardziej mylnego, co właśnie udowodniła niemiecka sieć.

Czerwone wino z Lidla – Fortezza Dei Colli Chianti Classico Reserva – zdobyło jedną z 14 złotych nagród podczas tegorocznego konkursu International Wine Challenge, informuje portal WP Finanse.

Trunek, który kosztuje w brytyjskim Lidlu tylko 6,99 funta (ok. 33 zł), okazał się najtańszym winem ze wszystkich nagrodzonych. Niestety, przynajmniej na razie, nie kupimy go w polskich sklepach sieci Lidl.

Sam konkurs International Wine Challenge jest organizowany w Londynie od 1984 r. Mówi się o nim, że to „Oscary świata wina”.

Brytyjski Lidl donosi, że zwycięskie wino charakteryzuje się pełnowartościową czerwienią o dojrzałym smaku, pachnącym keksem. Lidl przekonuje, że doskonale sprawdzi się ono do indyka, steków i mięsa wieprzowego.

źródło: WP Finanse
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.