Zakupy dostaniesz w godzinę. Saturn i Media Markt doceniły popularną polską firmę

Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta
Już nie tylko Rossmann czy Piotr i Paweł. Strona Szopi.pl poszerzyła zakres usług. Pozwala teraz zamówić towary w największych elektromarketach.

Start-up rozszerzył ofertę o produkty z Saturna, Media Markt, Empiku, Smyka czy Flying Tiger, informują Wirtualne Media.

– Większość z tych sklepów ma własne serwisy internetowe, przez które można złożyć zamówienie. Jednak nie zostanie ono dostarczone jeszcze tego samego dnia do odbiorcy –
uzasadniają swoją decyzję przedstawiciele Szopi.pl.

Dzięki Szopi.pl klienci otrzymają zamówienia nawet w ciągu godziny. Szopi.pl służyło dotychczas przede wszystkim do zamawiania artykułów spożywczych. Obecnie, na stronie można też zamówić elektronikę, zabawki, perfumy i drobne upominki.

Klient robi zakupy za pomocą strony, a „Szoper” realizuje je w jego imieniu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zadzwonić do „Szopera” i już w trakcie robienie przez niego zakupów, zrobić zmiany w zamówieniu.

Zakupy trafiają do klientów w papierowych, ekologicznych torbach. Dostawa jest darmowa dla zamówień powyżej 200 zł, które nie przekraczają 40 kg. Do wyboru są dwie opcje: dostawa nawet w ciągu godziny lub o umówionej porze. Klienci płacą za zakupy online lub przy odbiorze.

W pierwszym roku działalności start-up dostarczył zakupy ponad 20 tys. razy, a firma osiągnęła 5 mln zł obrotu. Obecnie, shopi.pl zwiększa obroty średnio o 10 proc. miesięcznie.

źródło: Wirtualne Media
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.