Polska gra dostrzeżona przez Hollywood. Powstanie rodzimy "Blade Runner" w klimacie horroru

Gra "Observer" zostanie zekranizowana
Gra "Observer" zostanie zekranizowana Fot. mat. prasowe
Polski producent gier Bloober Team po wydaniu ciepło przyjętej gry, wkracza w świat wielkiego Hollywood. Szykuje się mroczny horror w klimatach cyberpunku - "Observer".


Bloober Team podpisał umowę na film w oparciu o grę „>observer_”. Firma szykuje ekspansję, dlatego wyda inną swoją produkcję – „Layers of Fear: Legacy” – na rynku azjatyckim.

Za film oparty o "Observer" odpowiedzialne jest hollywoodzkie studio Zero Gravity. Niestety na tym etapie firmy nie podają żadnych dalszych szczegółów, choćby orientacyjnej daty premiery. Zero Gravity ma na koncie ponad 20 filmów. Wystarczy wspomnieć chociażby o takich obrazach, jak „Beast of No Nation” (nominowany do Złotego Globu), „The Cooler” (nominowany do Oscara) czy „Księgowy” z Benem Afleckiem.

Amerykańska wytwórnia nakręci film oparty o polską grę wideo
– Nasze doświadczenie i współpraca z najważniejszymi światowymi firmami z branży rozrywki, pozwolą nam w niedługim czasie prześcignąć konkurencję w naszym segmencie rynku – mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Jak patrzy na to Zero Gravity? – Trudno wyobrazić sobie lepszego partnera do współpracy z tak atrakcyjną historią do opowiedzenia – stwierdzi Tai Duncan z Zero Gravity.

Produkcja „Observer” Bloober Team jest utrzymana w klimacie horroru w cyberpunkowym uniwersum. Gracze wcielają się w członka specjalnej jednostki policji, który potrafi hakować ludzkie umysły. Akcja rozgrywa się w Krakowie w 2084 roku.
Trailer gry Observer

Bloober Team jest producentem, specjalizującym się w tworzeniu gier z elementami horroru. Studio firmy znajduje się w Krakowie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0W sukces tej Polki nikt nie wierzył. Uparła się i stworzyła rewolucyjny krem antysmogowy
0 0Bill Gates jest niemożliwy! Żeby nakarmić świat, hakuje... proces fotosyntezy
DZIEJE SIĘ 0 0Cyfrowi kryminaliści spuszczają nam spory łomot. "Ale mamy coś, czego nie mają oni"