Kryptowaluta Marii Belki, która zmienia rynek. Dostajemy pieniądze za nasz czas, wystarczy instalacja aplikacji

Maria Belka wprowadza na rynek nową kryptowalutę
Maria Belka wprowadza na rynek nową kryptowalutę Fot. mat. prasowe
To pierwsza taka kryptowaluta, do tego polska. EraCoin ma dużą szansę, by zawojować rynek, bo wyróżnia ją oryginalna koncepcja, będąca odpowiedzą na zapotrzebowanie firm i ich klientów.

Za EraCoin stoi idea stworzenia wirtualnego rynku, pozwalającego na kupno lub sprzedaż produktów za zgromadzone podczas „kopania” tokeny, czyli punkty. Pozyskiwanie kryptowaluty jest możliwe już od grudnia na stronie EraCoin.com.

EraCoin działa też jako aplikacja na Androidzie i IOS, ale rozbudowa o funkcjonalności niezbędne do pozyskiwania i wydatkowania kryptowaluty zaplanowana jest na 2018 r. W tymże roku zostanie także uruchomiona dedykowana giełda EraCoin, która pozwoli na wymianę tokenów na inne kryptowaluty.

Koncept kryptowaluty stworzyła spółka Bit Evil, zarządzana przez Marię Belkę, córkę byłego prezesa Narodowego Banku Polskiego. Warto wspomnieć, że firma w połowie lipca zaliczyła jeden z najgorętszych w tym roku debiutów giełdowych, o którym pisaliśmy tutaj.

EraCoin chce istotnie wyróżnić się na rynku kryptowalut. – EraCoin to wirtualna waluta, ale inna niż wszystkie. Nie wymaga bowiem uruchomienia potężnych koparek i płacenia milionowych rachunków za prąd. Żeby dostać EraCoiny, wystarczy zainstalować naszą aplikację. Od tego momentu specjalny algorytm przelicza jednostki czasowe na zniżki, które można wykorzystać w naszym sklepie internetowym. To jest płacenie użytkownikom za to, że są z nami. Aplikacja działa w tle, nie wymaga obsługi – mówiła w rozmowie z INN:Poland Maria Belka.


Dodała ponadto, że producenci oszczędzają dzięki temu przy wydatkach na reklamę i marketing, bo EraCoin pozwala na bezpośredni kontakt z odbiorcą. – Przecież w cenie każdego produktu kryją się marketingowe koszty, które ponoszą producenci. „Apka” EraCoin pozwala firmie na utworzenie konta i wrzucenie do sklepu swoich produktów. Nasi partnerzy mają wpływ na wysokość rabatów czy ilość stanów magazynowych – wyjaśniała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.